Rūta Fjodorova

Atkārtoti par Engures novada domes priekšsēdētāju ievēl Gundaru Važu

18. jūnijā deputāti pulcējas uz savu pirmo sēdi. Neatliekamu darba pienākumu dēļ uz pirmo sēdi nebija ieradies deputāts Ģirts Krūmiņš. Pirmais darbs, kas deputātiem bija jāveic – jāievēl domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks.

18. jūnijā deputāti pulcējas uz savu pirmo sēdi. Neatliekamu darba pienākumu dēļ uz pirmo sēdi nebija ieradies deputāts Ģirts Krūmiņš. Pirmais darbs, kas deputātiem bija jāveic – jāievēl domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks. Par novada domes priekšsēdētāju ievēlēja G. Važu (balsojums 13 par, viens pret). Nelielas debates izvērtās, vēlot priekšsēdētāja vietnieku. Deputāts Edmunds Pētersons izteica viedokli, ka, viņaprāt, nav vajadzīgs atbrīvotais domes priekšsēdētāja vietnieks, bet gan izpilddirektors. Uz to G. Važa atbildēja, ka vienojušies – ekonomiskāk esot strādāt tā, kā līdz šim, jo Smārdes pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus pilda priekšsēdētājs pats un tādējādi viņam iznākot pārāk liela slodze… Tā nu par domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēja Andri Kalnozolu (12 – par, viens – pret, viens – atturas).

Tika ievēlētas arī komitejas un to vadītāji. Sociālo, izglītības, kultūras komiteju vadīs Normunds Velps, komitejā strādās Normunds Šērs, Gunta Lāce, Aija Rudovska, Atis Bērziņš un Jānis Tomelis.

Attīstības un komunālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs – Oskars Kambala, komitejā strādās Gatis Buraks, Imants Valers, Viesturs Ošnieks, Ģirts Krūmiņš un Normunds Velps.

Finanšu komiteju vadīs Gundars Važa, komitejā strādās Jānis Reķis, Andris Kalnozols, Edmunds Pētersons, Ģirts Krūmiņš, Gatis Buraks, Oskars Kambala.

Pēc vēlēšanām deputāti pie domes ēkas iestādīja trīs ozolus; katra pagasta pārstāvis – savu.

Komentāri

    1. šī ir viss labākā komanda vecā Tukuma rajona robežās, un iespējams pat viena no kādam 6 labākajām Latvijā. Ps. Engures novads ir viens no attīstītākajiem Latvijā, un ar salīdzinoši mazo budžētu…

  1. nu vienkārši lieliski, vai tiešām tur varēja būt cits variants? ak jā, bet izpilddirektore taču ir.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *