FOTO: pureszemenite.lv

Līdz 28. janvārim slēgts Pūres bērnudārzs «Zemenīte»

Kā stāstīja bērnudārza vadītāja Velga Dektere, pagājušajā nedēļā, kad konstatēti pirmie saslimušie darbinieki un kad Covid-19 uzrādīja arī bērnam, ģimenes ārste Baiba Neiberga ieteikusi slēgt bērnudārzu, lai slimība straujāk neizplatītos: “Bija jau zināms, ka kaimiņos vai draugu vidū ir saslimušie, tāpēc izlēmām neriskēt.

Vienlaikus darbinieki tika mudināti nodot analīzes. 12. janvārī testēja daļu darbinieku, un diviem analīzes bija pozitīvas. Pēc tam analīzes nodeva 13. janvārī, un kopumā saņemta informācija par pieciem saslimušajiem. Pagaidām esmu noteikusi, ka bērnudārzs būs slēgts līdz 28. janvārim, bet vērtēsim situāciju.” Vaicāta, vai tiek organizētas attālinātās mācības, V. Dektere skaidroja, ka piecgadīgajiem bērniem, izmantojot īpašu programmu, tiek gatavoti uzdevumi, lai viņi, arī mājās būdami, varētu turpināt apgūt ieplānoto vielu. Jāpiebilst, ka kopumā bērnudārzu apmeklē 73 bērni un tajā strādā 21 darbinieks.

Komentāri

  1. Rakstījām gan – pagājušā gada 11. decembra laikrakstā. Toreiz salimušie bija gan bērnudārzā «Taurenītis», gan Ķīšos, gan Tukuma speciālajā izglītības iestādē.

  2. Normāli jau nav, ka skolnieki mājās, bet pirmsskola strādā. Atbalsta nav nekāda. Tā jau pirmsskola tiek vērtēta daudz zemāl kā skola un tagad jau atkal……

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.