Dāmām kartingā – veiksme, emocijas, azarts un arī prasme

Virkni pārbaudījumu sestdien izjuta un piedzīvoja 27 dāmas, kas, apņēmības pilnas, bija gatavas sevi apliecināt un savaldīt spēkratus kartinga trasē. Ar pašvaldības ierosmi un atbalstu dāmas šajā motorizētajā, visnotaļ azartiskajā sporta veidā piedalās un par kausu cīnās jau trešo gadu.

Virkni pārbaudījumu sestdien izjuta un piedzīvoja 27 dāmas, kas, apņēmības pilnas, bija gatavas sevi apliecināt un savaldīt spēkratus kartinga trasē. Ar pašvaldības ierosmi un atbalstu dāmas šajā motorizētajā, visnotaļ azartiskajā sporta veidā piedalās un par kausu cīnās jau trešo gadu.

Ar viena gada pārtraukumu uzvarētājas godā sumināja kandavnieci Elīnu Ozolu. 2. vietā ierindojās Līga Čabaja, 3. – pagājušā gada līdere Līva Birkenšteina, bet Lienīte Zaļevska, tāpat kā iepriekšējā gadā, – 4. vietā. Visas uzvarētājas ir dāmas no novada, kuras sacensībās piedalījušās arī iepriekš. Nomināciju «Agresīvākā braucēja» R. Gudriķis piešķīra Lienītei Zaļevskai, bet «Atraktīvākās braucējas» titulu saņēma Sandra Voronova. Ar titulu «Nākošreiz paveiksies!» mājup devās Elīna Džeriņa. Bija arī pāris speciālbalvu, un tad, līderēm gavilējot, putodams lija šampanietis. Organizatori solīja, ka Dāmu kausa izcīņa kartingā būs arī nākošgad, tiesa, iecerēts sacensības sarīkot agrāk, pirms Vasaras saulgriežiem.

Komentāri

 1. interesē kāpēc informācija par šo pasākumu tika publicēta tikai tad, kad jau pieteikties vairs nebija iespējams. Kas bija šīs izredzētās kas tur piedalījās, tajā laikā kad parastām Kandavniecēm pat nebija iespēju pieteikties??? Varbūt vajadzēja to saukt par privātu pasākumu, nevis par Kandavas dāmu kausu? Ar ko jābūt pazīstamam lai tur piedalītos?
  Tomēr pasākums tiek organizēts par Domes līdzekļiem cik saprotu..

 2. k: priecājies ka nokavēji pieteikšanos, jo īstas dāmas ar šādām lietām nenodarbojas. Iedomājies sevi trīcošām rokām, kājām, izķēpātu acu tušu ap acīm un lūpu krāsu arī. :))

 3. Pieteikties vienkārši nav iepējams, viss tiek noorganizēts pa kluso. Zinu daudzus kas gaidīja šo pasākumu un uzzināja ka tas notiek tikai pasākuma dienā, redzot ka kartingtrasē kautkas notiek. Cik dzirdēju tur piedalījās kautkāda hokeja komanda no Ķekavas. Pēc tam tas tiek pasniegts kā Domes organizēts pasākums Kandavas iedzīvotājiem. Tiešām tas ir normāli?

 4. Katru gadu uz vietas arī var pieteikties, jo daudzas kas pieteikušās nemaz neierodas. Šogad arī trīs vietas palika brīvas… Tā ka nav ko čīkstēt vaig nākt un piedalīties 🙂

 5. kad tika publicēta informācija ka tāds pasākums vispār būs??? Protams var uz vietas dežūrēt un cerēt ka kāda Rīdziniece neieradīsies, bet es par pasākumu uzzināju tikai tad kad tas jau bija sācies, bet tas jau ir jāzin vismaz nedēļu ieprieks lai saplānotu laiku, nemaz nerunājot par trenēšanos. Visi man pazīstamie kas gribēja piedalīties arī teica to pašu ka neko nav zinājuši bet bija gaidījuši šo pasākumu jau no vasaras sākuma. Nekas tagad neatliek kā gaidīt atkal nākošo gadu.

 6. k: K, sveicieni tev no"ķekavas komandas" 🙂
  Iformācija par šo pasākumu bija pieejama visiem jau no augusta sākuma, Kandavas mājaslapā. Un kas pirmais pieskās tas arī brauc !!
  Tiekamies tresē nākamo gad 🙂
  P.S. nenokavē pieteikšanos, teica kā sacensības būšot ap jāņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *