Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma automehāniķi remontē mikroautobusu, kas tiks nodots Ukrainas aizstāvjiem/FOTO/

Jau vēstīts, ka arī Tukuma pusē tiek ziedoti un gatavoti transporlīdzekļi, ko tālāk sūtīt uz Ukrainu to kareivju atbalstam, kas mēneša garumā turpina cīņu ar iebrucējiem un aizsargā civiliedzīvotājus. Iesaistās daudzi, to skaitā Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi un pasniedzēji, kas mācību prakses ietvaros palīdz ar remontdarbiem.

“Esam patiesi lepni un arī pateicīgi par iespēju pielikt roku, lai sniegtu atbalstu Ukrainas aizstāvjiem. Šobrīd tehnikuma jaunieši – topošie automehāniķi – prakses “Remonta pamati” ietvaros sagatavo mikroautobusu, kas dosies tālāk uz Ukrainu,” – tā tehnikuma pasniedzējs Eduards Rudevics.

 

Komentāri

  1. I carry on listening to the news bulletin talk about getting boundless online grant applications so I have been looking around for the finest site to get one. Could you advise me please, where could i find some?

  2. You can certainly see your expertise in the work you write.

    The sector hopes for more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe.

    Always follow your heart.

  3. I was suggested this blog by my cousin. I am not sure whether thispost is written by him as nobody else know suchdetailed about my trouble. You’re incredible! Thanks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.