Kandavā svin novada svētkus

Kandavas novada svētki norisināsies no 24. līdz 26. maijam, un to tēma būs «Novadnieku dienas». Jau šodien, 24. maijā, 16.00 Kandavas muzejā – svētku atklāšana, kur būs t tikšanās ar pagastu un pilsētas vadītājiem. Savukārt 20.00 Bruņinieku pilskalnā – koncertā uzstāsies Aija Vītoliņa un grupa «Tango Sin Quinto», bet 22.00 Tirgus laukumā – dažādi auto, brīvdabas kino «Klases salidojums», lāzeršovs, bārmeņšovs un diskotēka.

Kandavas novada svētki norisināsies no 24. līdz 26. maijam, un to tēma būs «Novadnieku dienas».

24. maijā: 16.00 Kandavas muzejā – svētku atklāšana; tikšanās ar pagastu un pilsētas vadītājiem; 20.00 Bruņinieku pilskalnā – koncertā uzstāsies Aija Vītoliņa un grupa «Tango Sin Quinto»; 22.00 Tirgus laukumā – dažādi auto, brīvdabas kino «Klases salidojums», lāzeršovs, bārmeņšovs un diskotēka.

25. maijā: 6.00 pie Abavas tilta – makšķerēšanas sacensības; 10.00 Ūdens ielā 2 – Kandavas Tūrisma informācijas centra rīkotās orientēšanās sacensības; 12.00 – amatnieku tirdziņš, novada uzņēmēju piedāvājums Promenādē un smagās tehnikas parāde Tirgus laukumā; 13.00 Promenādē zirga apkalšana un koncerts – ansamblis «Padkava» no Lietuvas, Paula Saija un «Pirmais kurss».

Dienas laikā pie Sporta halles – strītbols, volejbols, minigolfs un dambrete, kā boksa rings. Būs atrakcijas un aktivitātes bērniem. 19.30 no katoļu baznīcas – gājiens uz Ozolāju estrādi, kurā būs svētku koncerts Raimonda Paula vadībā.

26. maijā 12.00 (pulcēšanās Depo laukumā) ar devīzi «Ejam ciemos» būs iespēja iepazīt Kandavu un apkārtni trijos maršrutos kājāmgājēju un autobusu maršrutos. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pie grupu vadītājiem: kājāmgājējiem – Līva Savčenko 28356689, autobusiem: Ilze Dravniece 28356520 un Aija Kārņupa 29414050.

Komentāri

 1. Vajag nolīgt statistus masu skatiem, lai plebejiem liekas, ka cilvēku Kandavā vairāk nekā vajag.

 2. Jūs esat bijuši? Ka varat tik gudri spriest par statistu nepieciesamibu? Esmu jau kadus 5 gadus šeit un varu pateikt k silveku ir tik daudz ka nav vietas kur mašīnu nolikt.

 3. Ko var cepties ar to zāli! Nekur citur pasaulē tā neiespringst. Kandavai novēlu skaistus un jaukus svētkus!

 4. pūce mani bargi rāja,
  Krāj naudiņu rītdienai,
  es pūcītei atbildēju,
  Visa nauda vāverē;)

 5. Ļoti skaists, aizkustinošs koncerts no A-Z vakar Ozolājos.
  Paldies pilsētas DOMEI par sagādāto prieku visiem!

 6. Paldies jasaka iedzīvotājiem par nodokļiem, KURUS DOME CENŠAS IZTĒRĒT SAVĀS ALGĀS.

 7. Jau no šumeru laikiem visas varas ir sapratušas, ka tautas atzinību var iemantot ar dažādu svētku sarīkošanu. Agrāk gan šādu svētku neatņemama sastāvdaļa bija arī tautas uzcienāšana, bet šodien tas viss tautai ir jāpērk pašai par savu naudu. Visu jau gan nevar gribēt – gan plašu galmu uzturēt, gan svētkos piesmelt muti par pašu samaksāto nodokļu naudu.

 8. kas tagad vada komunālos pakalpojumus Kandavā? Tur mainījās visu laiku priekšnieki.

 9. Paldies visiem par labi noorganizētajiem pilsētas svētkiem,par brīniškīgajiem koncertiem.Paldies Ilzei Dravniecei par jauko ekskursiju,paldies uzņēmējiem,kuri veltija mums savu laiku un iepazīstināja ar saviem uzņēmumiem. Paldies visiem,kuri darbojušies un darbojas ,lai pilsēta būtu sakopta.Kandavai ir ar ko lepoties. Tikai pašiem komentētājiem derētu būt redzīgākiem un pozitīvākiem.

 10. Padomajiet lūdzu Kandavas domes pārstāvji ,ja iet koncerts ,kā izskatījās kur bērni skrien starp rindām traucē skatīties ,bet vecāki tik noskatās ,un vai mājās neesat paēduši un padzērusi ,kad ar plastmasas šķivjiem staigā un ēd ,esam taču pieklājīgi pret māksliniekiem un pārējiem.Sariktējiet bufetes balles laikā.

 11. Nu kotad domes pārstāvji var padomāt sakarā ar bērniem, to audzināšanu utt. Jūs tak izrādījāt savu neapmierinātību, aizrādījāt 3gadīgam bērnam lai viņš neskraida un kautko numurkšējāt par to lai skatās koncertu! Ir traki ka ir tie bērni nu traki!

 12. Nu,jā ,vainiga dome,ka vecāki neaudzina savus bērnus,bet vai vecāki paši bija labāki. Laikam jau cilvēkiem mājās bads,ka obligāti jāskrien ēst un dzert koncerta laikā.Patiešām lūgums pasākumu organizatoriem turpmāk aizliegt tirdzniecibu Ozolājos.Pāraudzināt nevienu jau nevarēs,badainais Latvietis jau ēdīs kur varēs tikt klāt.Tāpēc cienīsim māksliniekus,kauns patiešam bija,bet tā turpinās ik gadu. Lūgums pārtraukt tirdzniecibu,kamēr vecāki pabaros bērnus majās un paēdīs ari paši.

 13. Man šķiet, ka satraukums tomēr ir nedaudz pārspīlēts. Galu galā Paula koncerts bija brīvdabas pasākums, pārbļaut uz skatuves notiekošo – nav iespējams, citiem skatu aizsegt – arī nevar. Tad kur problēma no tā, ka kāds aizvazājas?

 14. Viss irs fake news Gudriķē melo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *