Kandavā sācis strādāt pieredzējis dārznieks

Kopš jūlija par Kandavas zaļi ziedošo pievilcību rūpi uzņēmies neba vairs ainavu arhitekts, bet dārznieks ar plašu pieredzi savā specialitātē – Juris Jansons.

Kopš jūlija par Kandavas zaļi ziedošo pievilcību rūpi uzņēmies neba vairs ainavu arhitekts, bet dārznieks ar plašu pieredzi savā specialitātē – Juris Jansons.

Ar darba somu plecā, dārznieka šķērēm rokās ik rītu ceļu uz darbu viņš mēro autobusā no Sabiles, kur dzimis, uzaudzis, kur ģimenē trīs meitas izlolotas un labu laiku arīdzan par dārznieku strādājis. Jura darba gaitas saistās arī ar agrofirmu «Sabile», tā saucamajos, kolhoza laikos un Pedvāles mākslas un dabas parka sākotnējo veidošanu. Pēdējos gadus J. Jansons strādājis apzaļumošanas firmā Talsos. Par darbu Kandavā Juris interesējies jau iepriekš, kad pašvaldība meklēja pretendentu, kam uzticēt ainavu arhitekta pienākumus. Toreiz viņš saņēma atteikumu, jo bija pieredze, bet nebija apliecinājuma dokumenta šajā specialitātē. Jautāts, kādēļ par savu profesiju izvēlējies tieši šo, J. Jansons atbild: "Ja citiem patika dzelži, man patika dārzi, košumkrūmi, tāpēc par profesijas izvēli nebija jāšaubās." To, ka izvēle bijusi veiksmīga, apliecina 30 dārznieka amatā nostrādāti gadi.

Komentāri

 1. Dārznieks labs – tas jauki. Un man te radās jautājumi: kā dome meklēja? vai konkurss bija? Kāpēc uz Kandavu brauc dārznieks no Sabiles, bet Kandavas dārzniekiem jābaruc strādāt uz Rīgu?

 2. Kandavā visas darba vietas drīz būs iebraucējiem no citurienes. Varbūt jau ir. Kandavniekiem nekas cits neatliek, kā doties projām.

 3. Tas ir apsveicami! Kandava paliks vēl skaistāka un apzaļumotāka! Iepriekšējie dārznieki kaut kā nebija manāmi,izņemot,tos kas ravē un rūpējas par apstādījumiem

 4. Galvenais, lai nesabojā Kandavas ainavu! Bet dārznieku vajag,ar labu gaumi, pieredzi. Ne ekstrēmu!
  Vai kāds seko un vai nebūtu pēdējais laiks nopublicēt kāda būs bode pienotavas vietā? Ne angārs!!!
  Būs , būs mums skaista mūsu pilsēta! Paldies, ka par to tiek gādāts un domāts!

 5. Nu prieks, ka beidzot kaut kas nopietnāks. Pēc tām gaisā parautajām svilpastēm, kas te pēdējā laikā darbojās, nupat nākotne rādās cerīgāka. Citādi Kandavas viesus nācās vest uz internātskolu, kur apstādījumi līmenī, vai uz tehnikumu (kamēr remontētāji nebija sarakņājuši).

 6. Palasot pilno rakstu nekas labs nerādās – izgriezt atvases un nozāģēt koku!! Kur ir kaut viena vēlme kaut ko IESTĀDĪT!!!

 7. Ir, ir iestādīts! Bērziņi pie zivs galvas! Un izskatās, ka pat nenokaltīs! Cerīgi!

 8. Jā, arī čužas tur iestādītas.Tās izaugs,bet ne jau momentā-vienā dienā! Bet dobēm tur nav vietas,jo akmens skulptūra ar akmens klājumu apkārt.Tā tas domāts.

 9. Labdien,
  Es esmu Ms DAVILA ir, meklējot aizdevumu vairāk nekā 3 mēnešiem,
  Esmu bijis daudzas reizes tricked vietnēs aizdevumu starp īpaši
  Vēlas, ir aizdevumu starp atsevišķiem vairākiem cilvēkiem.
  Bet katru reizi, kad man ir viltus aizdevējiem un
  beigās, man nekas uz manu kontu. Bet, par laimi, es esmu
  samazinājies dāma vārda LYSE ļoti vienkārša un natūrā, kas man palīdzēja
  atrast savu aizdevumu 70.000 eiro ko es saņēmu par manu kontu 48 stundas
  pēc tam, bez pārāk daudz protokolus.
  Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un
  paskaidrot viņam savu situāciju, tas varētu palīdzēt jums savas e-pasts :
  lysemarie3@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *