Inese Valtenberga

Jaunais mācību gads iesācies arī Kandavas deju skolā

17. septembra vakarā Kandavas kultūras namā satikās deju skolas audzēkņi, viņu vecāki un deju pedagogi.

17. septembra vakarā Kandavas kultūras namā satikās deju skolas audzēkņi, viņu vecāki un deju pedagogi.

Šis gads radošajā skolā sācies ar pārmaiņām, proti, konkursa kartībā par deju skolas vadītāju apstiprināta Andra Eimane. Viņa visnotaļ bagātu pieredzi ieguvusi, strādājot ar dažādu paaudžu dejotājiem. Vānē Andra radījusi un vada divas dažāda vecuma bērnu deju grupas, arī Vānes jauniešu deju kolektīvu «Imuliņa», bet pirms diviem gadiem uzņēmās senioru deju kolektīva «Kandavnieks» vadību.
Deju joprojām mācīs arī skolotājas Inese Cīrule un Solvita Jansone, kā arī pati Andra, bet par muzikālo pavadījumu gādās koncertmeistares Daiga Zariņa, Ivita Leja un Valija Skarnele. Ar oktobri deju pedagogu pulkam pievienosies Sanita Sondore, lai dejotājiem mācītu mūsdienu dejas.
Balstoties uz savu jau esošo pieredzi, A. Eimane aicināja vecākus uz sadarbību, jo katram dejotājam, jo īpaši pašiem mazākajiem, kam ir tikai 3 līdz 4 gadiņi, ļoti svarīga ir vecāku motivācija, skaidrojums un pamudinājums, kāpēc viņam jānāk šeit un jādejo.
Šogad ar deju priekšnesumiem Deju skolas audzēkņi iepriecinās Miķeļdienas pasākumā, kas Kandavā norisināsies svētdien, 30. septembrī, skvērā pie Bruņinieku pilskalna, Valsts svētku svinībās un, protams, Ziemassvētkos!

Vairāk lasiet 20. septembra laikrakstā

Komentāri

  1. Ja bilde ir no deju skolas svinīgā pasākuma, tad jāsaka, ka pēc skolotājām izskatās tikai Inese un Daiga. Varbūt tagad pieņemts ierasties ielas jakās un džinsos?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *