Cēres sporta svētki

Ik gadu vasarā novada pagastos notiek sporta svētki, un jau ierasti šo svētku sezonu atklāja Cēres pagasts.

Ik gadu vasarā novada pagastos notiek sporta svētki, un jau ierasti šo svētku sezonu atklāja Cēres pagasts.

Arī šogad, dienā, kad Kandava svinēja savu dzimšanas dienu, Cērē risinājās sporta svētki. Tajos par sporta cienītāju aktivitāti nevarēja sūdzēties – šajā pagastā pulcējās sporta cienītāji un sportot gribētāji ne tikai no tuviem un attālākiem mūsu rajona pagastiem, bet pat no Talsu rajona. Tas, protams, iepriecināja pasākuma organizētājus, jo tādējādi bija lielāka konkurence, kā arī pamudinājums ikdienā vairāk sarosīties, trenēties un nezaudēt sportisko formu.
Sacensību laikā sportisti mērojās spēkiem futbolā, volejbolā, strītbolā un atsevišķās vieglatlētikas disciplīnās. Futbolā piedalījās 24 komandas. Nopietnā un sīvā konkurencē pirmo vietu izcīnīja komanda »Bumbuļi» no Tukuma; 2. – Zentenes futbola cienītāji, bet 3. – «Pudža» no Kandavas. Strītbolā piedalījās 23 komandas. Šajā spēlē līdera pozīcijas ieņēma komanda «Pudža» (Kandava), 2. vietu – «Sandijs» (Jaunsāti), bet 3. – «Gājputni» (Kandava). Arī volejbolā bija liela konkurence – 21 komanda. Šajā sporta veidā visveiksmīgākā bija komanda «Sandijs» (Jaunsāti), 2. – «Ķīselis» (Kandava), bet 3. – «Ozols» (Valdeķi).
Vieglatlētikā vīriešu konkurencē (100 m skrējienā un tāllēkšanā) uzvarēja M. Anšancs no Pitraga (Kolka), bet lodes grūšanā – kandavnieks Elgars Ķilps («Juventus»). Jāpiezīmē, ka E. Ķilps tikai par 2 cm pārspēja otru kandavnieku – Ģirtu Bērziņu. Abi sportisti ir SK «Kandava» basketbolisti, kuri šogad izcīnīja 3. vietu LR čempionātā Amatieru līgā.
Savukārt sieviešu konkurencē vieglatlētikas disciplīnās labus rezultātus pierādīja L. Lauva no Zentenes un A. Švāne no Irlavas/Jaunpils apvienotās komandas.
Bija padomāts arī par bērniem. Lai jaunā paaudze interesētos par sportiskām aktivitātēm jau no mazotnes, viņiem tika piedāvātas daždažādas interesantas un neikdienišķas stafetes, spēles un rotaļas ar saistošiem sportiskiem elementiem, bet uzvarētāju priekam bija sarūpētas «Ieviņas» saldās balvas.
Nākamie novada sporta svētki iecerēti 14. jūnijā Matkulē

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *