Gada balvas būvindustrijā – arī mūsu novadā

13. oktobrī VEF Kultūras pilī tika sveikti būvniecības nozares profesionāļi.

Kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni, diplomu un nozīmīti saņēma arī SIA «Arhitektu birojs Vecumnieks & Bērziņi» līdzīpašnieks, arhitekts Edvīns Vecumnieks. Šis arhitektu birojs izstrādāja Lestenes baznīcas atjaunošanas projektu, kā arī kopā ar tēlnieci Artu Dumpi – Lestenes Brāļu kapu izveides projektu.
Savukārt kategorijā Gada projektu vadītājs Lielo balvu saņēma Tukuma novadā reģistrētā uzņēmuma SIA «Skonto Plan Ltd» projektu vadītājs Māris Sīmanis, bet Atzinības rakstu – projektēšanas inženieris Aigars Rašmanis, kurš par Gada arhitektu tika atzīts sabiedrības balsojumā.
Sadarbības partneru speciālā balva no «Knauf» un «ThermoWhite» piešķirta Tukuma novada domes būvinženierei Ramonai Vētrai, jo tieši viņa sabiedrības balsojumā tika atzīta arī par Gada studenti. Ramona mācās Rīgas Tehniskās universitātes Neklātienes departamenta Būvražošanas institūta Būvražošanas katedrā, kas viņu izvirzīja Gada studenta titulam. Savā darbā R. Vētra pēta ģipškartona plātņu izmantošanu ložu drošās un pret ielaušanos drošās konstrukcijās.
Agita Puķīte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.