Sporta veterānu spēlēs

Daugavpilī norisinājās LR sporta Veterānu savienības sacensības, kurās piedalījās arī Tukuma rajona sporta veterāni. Šahā, 18 komandu konkurencē, 7. vietu kopā ar Valmieras rajonu dalīja Tukuma rajons. Indivduālajā vērtējumā Harijs Skuja ieņēma 3.vietu.
Novusā, 30 komandu konkurencē, Tukuma rajons ieņēma 6. vietu. Sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Glikērija Elvika. Vīru konkurencē 5. vietā Gunārs Vēvers, 6. – Raimonds Ratnieks, bet 8. – Uldis Dimza (viņi startēja dažādās vecuma grupās).
Volejbolā sievietēm, grupā «50 plus», Tukuma rajons ierindojās 4. vietā.
Basketbolā, grupā «60 plus», Tukuma rajons ieņēma 3. vietu, bet grupās «45 plus» un «55 plus» 2. vietas.