Pludmales volejbols Irlavā – jau pusē /FOTO/

Irlavas atklātā pludmales volejbola čempionāta 4. kārtā, kas notika 21. jūnija vakarā, piedalījās 17 vīriešu un sešas sieviešu komandas. Lai noskaidrotu Līgo tūres labākos, nācās izspēlēt 59 spēles.

Irlavas atklātā pludmales volejbola čempionāta 4. kārtā, kas notika 21. jūnija vakarā, piedalījās 17 vīriešu un sešas sieviešu komandas. Lai noskaidrotu Līgo tūres labākos, nācās izspēlēt 59 spēles.

Sieviešu konkurencē pirmo reizi pie uzvaras tika komanda «Uzcel man». Otrās vietas ieguvējām «Lienei un Hevenai» punktu skaits vienāds ar uzvarētājām, bet zaudējums savstarpējā spēlē šoreiz bija izšķirošs. Trešo vietu nosargāja komanda «Karameles».

Vīriem šoreiz šīs sezonas dalībnieku rekords. Lai tiktu starp 16 izslēgšanas spēļu komandām, vairs jokoties nevarēja, jo kādam bija jāpaliek jau aiz “borta”. Līdz finālam veiksmīgi nonāca «Paula», izšķirošajā spēlē par 1. vietu pieveicot «VK Paplakas gaļsaimnieku». Cīņā par 3. vietu «S4W» pieveica «Dzimtenes cirpējus».

Tagad sacensību kalendārā pauze. Sacensību nākošā, 5., kārta sagaidāma 19. jūlijā 19.00. Pieteikšanās kā vienmēr – dienu iepriekš līdz 15.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.