Attēlam ir ilustratīva nozīme

«Irlava» florbolisti uzsāk sezonu

Aizvadītās nedēļas nogalē, 12. septembrī, Ādažu sporta centrā norisinājās «Elvi» florbola virslīgas spēle starp komandām «Irlava» un «FBK Sāc». Abām šī bija pirmā sezonas spēle. Irlavas komandas sastāvā šosezon pieteikti: Jānis Klestrovs, Edgars Taube, Artūrs Ančervičs, Renārs Austrums, Ričards Riekstiņš, Toms Zālmanis, Ričards Gruziņš, Ulvis Ansbergs, Kristaps Jaunzems, Mareks Stančiks, Renārs Stančiks, Kristaps Kazlovskis, Kaspars Bērziņš, Reinis Mizga, Kristers Tiltiņš, Tomass Alksniņš, Matīss Birziņš un Normunds Jansons – kā treneris. Florbolu Latvijas Florbola savienība virslīgā beiguši spēlēt «Irlava» komandas spēlētāji: Māris Ronis, Krists Paulovičs un Uldis Purvišķis-Priede.

Irlavas komandai šī jau ir trešā sezona virslīga, bet «FBK Sāc» šī bija debijas spēle. Jāmin, ka kopš pagājušā gada, kad «FBK Sāc» komanda startēja 1. līgā, sastāvs ir pamatīgi mainījies, respektīvi, klāt nākuši daudzi jauni spēlētāji. Irlavas vārtos stājās Ulvis Ansbergs, savukārt mājiniekiem – Kārlis Pops. Spēles desmitajā minūtē rezultātu atklāja irlavnieki, kad vārtus guva Kaspars Bērziņš. Tad sekoja divi mājinieku gūti vārti. Bet īsi pirms pirmā perioda beigām Irlavas komandas spēlētājs Ričards Riekstiņš saņēma 5 minūšu noraidījumu par bīstamu spēli, kas vainagojās ar mājinieku gūtiem vārtiem vairākumā. Periods noslēdzās ar rezultātu 1:3. Otrā perioda sākumā «Irlava» komandai izdevās rezultātu izlīdzināt, kad vārtus guva Ričards Gruziņš un Mareks Stančiks, bet mājiniekiem ātri vien izdevās savu pārsvaru atgūt, atstājot irlavniekus iedzinējos, periodu noslēdzot ar rezultātu 3:5. Trešajā periodā irlavniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus pēc tam, kad vārtsargs tika nomainīts pret laukuma spēlētāju. Vārtus guva Renārs Austrums. Bet ar to vēl nebija gana, un rezultātā irlavnieki piekāpās mājiniekiem ar rezultātu 4:8.

Par labāko komandas «Irlava» spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Kaspars Bērziņš. Nākamā spēle Irlavai 17. septembrī Ķekavā ar vietējo komandu, savukārt pirmā mājas spēle jau nākamajā dienā, 18. septembrī, pret komandu «Lielvārde/FatPipe».