Attēlam ir ilustratīva nozīme

«Irlava» florbolisti uzsāk sezonu

Aizvadītās nedēļas nogalē, 12. septembrī, Ādažu sporta centrā norisinājās «Elvi» florbola virslīgas spēle starp komandām «Irlava» un «FBK Sāc». Abām šī bija pirmā sezonas spēle. Irlavas komandas sastāvā šosezon pieteikti: Jānis Klestrovs, Edgars Taube, Artūrs Ančervičs, Renārs Austrums, Ričards Riekstiņš, Toms Zālmanis, Ričards Gruziņš, Ulvis Ansbergs, Kristaps Jaunzems, Mareks Stančiks, Renārs Stančiks, Kristaps Kazlovskis, Kaspars Bērziņš, Reinis Mizga, Kristers Tiltiņš, Tomass Alksniņš, Matīss Birziņš un Normunds Jansons – kā treneris. Florbolu Latvijas Florbola savienība virslīgā beiguši spēlēt «Irlava» komandas spēlētāji: Māris Ronis, Krists Paulovičs un Uldis Purvišķis-Priede.

Irlavas komandai šī jau ir trešā sezona virslīga, bet «FBK Sāc» šī bija debijas spēle. Jāmin, ka kopš pagājušā gada, kad «FBK Sāc» komanda startēja 1. līgā, sastāvs ir pamatīgi mainījies, respektīvi, klāt nākuši daudzi jauni spēlētāji. Irlavas vārtos stājās Ulvis Ansbergs, savukārt mājiniekiem – Kārlis Pops. Spēles desmitajā minūtē rezultātu atklāja irlavnieki, kad vārtus guva Kaspars Bērziņš. Tad sekoja divi mājinieku gūti vārti. Bet īsi pirms pirmā perioda beigām Irlavas komandas spēlētājs Ričards Riekstiņš saņēma 5 minūšu noraidījumu par bīstamu spēli, kas vainagojās ar mājinieku gūtiem vārtiem vairākumā. Periods noslēdzās ar rezultātu 1:3. Otrā perioda sākumā «Irlava» komandai izdevās rezultātu izlīdzināt, kad vārtus guva Ričards Gruziņš un Mareks Stančiks, bet mājiniekiem ātri vien izdevās savu pārsvaru atgūt, atstājot irlavniekus iedzinējos, periodu noslēdzot ar rezultātu 3:5. Trešajā periodā irlavniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus pēc tam, kad vārtsargs tika nomainīts pret laukuma spēlētāju. Vārtus guva Renārs Austrums. Bet ar to vēl nebija gana, un rezultātā irlavnieki piekāpās mājiniekiem ar rezultātu 4:8.

Par labāko komandas «Irlava» spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Kaspars Bērziņš. Nākamā spēle Irlavai 17. septembrī Ķekavā ar vietējo komandu, savukārt pirmā mājas spēle jau nākamajā dienā, 18. septembrī, pret komandu «Lielvārde/FatPipe».

Komentāri

 1. Labdien, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

  Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu projektu? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e -pastu: ([email protected]) vai rakstiet man ziņojumu tieši uz WhatsApp, izmantojot: +447903159998, un saņemiet atbildi uzreiz.

  Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums un esam apņēmušies palīdzēt jums īstenot visas jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu nodrošināšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

  Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
  * Ērtības – Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
  * Elastīga summa – jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
  * Ātrs tiešais finansējums – saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
  * Elastīga procentu likme – Pieejama procentu likme 3%.
  * Augstas apstiprināšanas likmes – jums ir 99,9% iespēja saņemt aizdevumu
  * Elastīga atmaksa – Jums ir jāizvēlas atmaksas datums katru nedēļu, mēnesi vai gadu 1-30 gadu laikā.
  * Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
  * Personalizētas norādes un zināšanas.
  * Nav slēptu maksu

  Nezaudējiet iespēju finanšu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē saskārušās ar finansiālām grūtībām

  Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot
  E -pasts: [email protected]
  WhatsApp/Telegram: +447903159998

  Starpnieki/konsultanti/brokeri ir laipni aicināti ņemt līdzi savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnībā pārliecināti, mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.