Kuru ražotāju vasaras riepas izvēlēties savam auto?

Zīmols nenoliedzami ir svarīgs faktors, kad jāpērk vasaras riepas. Ir ražotāji, kas sevi jau daudzu gadu garumā pierādījuši kā uzticamu izvēli, kas nepieviļ arī bīstamās situācijās. Vai arī Jums, pērkot auto riepas vasarai, ir svarīgi dot priekšroku atzītam zīmolam, vai tomēr dodat priekšroku citiem kritērijiem? Šajā rakstā aicinām noskaidrot, kuru ražotāju vasaras riepas ir iecienītas un novērtētas gan ekspertu, gan pircēju vidū.

Bridgestone

Šī japāņu kompānija, kas izveidota jau tālajā 1931. gadā, lepojas ar senām tradīcijām un bagātu pieredzi. Pateicoties inovatīvajām metodēm un tehnoloģijām, Bridgestone ziemas un arī vasaras riepas ir vienas no populārākajām visā pasaulē. Šī zīmola riepas izceļas ne tikai ar teicamu saķeri, neatkarīgi no laika apstākļiem, bet arī labu stabilitāti pagriezienos, augstu kvalitāti un dažādām protektoru rakstu funkcijām.

Hankook

Šis korejiešu zīmols ir ļoti strauji izaudzis, kļūstot par iecienītu un atzītu riepu ražotāju, ko pazīst visā pasaulē. Hankook investē līdzekļus ne tikai, ražojot ziemas un vasaras riepas, bet arī, nodarbojoties ar pētniecību. Šī zīmola riepām ir raksturīga augsta kvalitāte par pieņemamu cenu. Tāpat tās ir klusas, ar zemāku vibrācijas līmeni un lielisku mijiedarbību starp mašīnu, šoferi un ceļu.

Sailun

Šis Ķīnas uzņēmums ražo pasaulē novērtētas un iecienītas budžeta klases riepas, vienlaikus nodrošinot augstu kvalitāti. Zīmola riepas vasarai atbildīs dažādu autobraucēju gaumēm un paradumiem. Ik gadu šis ražotājs pārdod vairāk nekā 30 miljonus riepu, eksportējot tās gan uz Eiropu, gan Āziju, Āfriku un Ameriku. Pateicoties modernām mūsdienu tehnoloģijām, Sailun spēj nodrošināt augstu ražošanas kvalitāti un salīdzinoši zemas izmaksas.

Pirelli

Itāļu riepu ražotājs Pirelli lepojas ar vairāk nekā 100 gadu ilgu pieredzi savā nišā, kas padarījusi to par vienu no populārākajiem zīmoliem pasaulē, un tam uzticas daudzi autobraucēji, kas meklē kvalitatīvu produkciju, tajā skaitā, vasaras riepas. Tās nodrošina izcilu drošību, ilgi kalpo, kā arī lieliski darbojas manevros un ir ekonomiskas.

Kur iegādāties šīs un citu ražotāju vasaras riepas?

Meklējat, kur vienuviet pieejama ne tikai riepu maiņa, bet arī tirdzniecība, remonts un citi pakalpojumi? To Jums piedāvās MMK Riepu Serviss, kurā pieejama arī ziemas riepas izpārdošana. Vairāk informācijas – MMKserviss.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.