Kas vajadzīgs pilnvērtīgam miegam?

Miegs ir svarīga dzīves sastāvdaļa – tas ietekmē pašsajūtu, veselību un dzīves kvalitāti kopumā. Tādēļ ir vērts parūpēties par labam naktsmieram piemērotu vidi – atbilstošu spilvenu, segu un gultas veļu. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā, lai izvēlētos labākos risinājumus saldam miegam.

Spilvens

Spilveni ir pieejami plašā klāstā, un to izvēli lielā mērā nosaka individuālās prasības – iecienītā gulēšanas poza un vēlamais pildījuma materiāls. Piemēram, ja Jūs labprāt guļat uz vēdera, ir ieteicams izvēlēties mīkstāku un zemāku spilvenu. Savukārt, ja lielākoties guļat uz muguras, Jums piemērots būs cietāks spilvens. Gulēšana uz sāna būs komfortablāka, ja izmantosiet augstāku spilvenu.

Izvēloties spilvenu, ņemiet vērā arī tā izmēru – standarta izmērs ir 40 x 60 cm, taču ir pieejami arī lielāki un mazāki spilveni.

Sega

Nākamais svarīgais faktors saldam miegam ir sega. Izvēloties piemērotāko, ir jāņem vērā gadalaiks, kad tā tiks izmantota. Ziemā labi siltumu uzturēs, piemēram, vilnas sega, savukārt vasaras sezonai jāizvēlas kas plānāks un vieglāks.

Rūpējoties par komfortu, uzmanība jāpievērš segas pildījuma materiālam. Piemēram, dūnu segas nodrošina optimālo temperatūru – tām ir mitrumu absorbējošas un siltumu uzturošas īpašības. Arī kokvilnas segas spēj uzturēt labu mikroklimatu – šis materiāls ir gaisa caurlaidīgs un elpojošs.

Gultas veļa

Izvēloties gultas veļu, ir jāņem vērā materiāls, no kā tā izgatavota. Grezna izvēle ir zīda gultas veļa. Tā ir maiga un gluda, sniedz patīkamu sajūtu ādai. Šim materiālam piemīt labas termoregulācijas īpašības, tādēļ tas ir piemērots gan vasarā, gan ziemā. Daudzu iecienīta ir arī satīna gultas veļa – tā ir maiga, gluda, spīdīga, izturīga un viegli kopjama. Izvērtējiet dažādu materiālu īpašības, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu.

Spilvenunams.lv – viss saldam miegam

Dažāda veida spilvenus, gultas veļu un segas ir ērti iegādāties internetā – Spilvenunams.lv. Izvēlei risinājumi visām gaumēm un prasībām – spilveni, vilna, dūnu un zīda segas, zīda gultas veļa, satīna gultas veļa – visu, kas Jums vajadzīgs pilnvērtīgam miegam atradīsiet Spilvenunams.lv. Ieskatieties un uzziniet vairāk – www.spilvenunams.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *