Ekrānšāviņš

Ugunsgrēka dēļ slēgts Lielās ielas posms/papildināts ar VUGD informāciju/

Kā ziņo Tukuma Novada pašvaldība:

“Lielajā ielā, darba apģērbu ražošanas uzņēmuma “Sakta” teritorijā izcēlies ugunsgrēks. Degot noliktavai, pilsētā jūtama izteikta smaka, tādēļ aicinām iedzīvotājus nevērt vaļā logus.

Lielās ielas posms šobrīd ir slēgts. Lūdzam apbraukšanai izmantot Rovolūcijas un Atlētu ielas.

Sabiedriskais transports rīta pusē kursēs pa Strēlnieku ielu, tuvākā izkāpšanas pietura – pie Tukuma poliklīnikas.”

 

Savukārt Valsts ugunsdzēsību un glābšanas dienests informē:

“Šorīt 05.45 VUGD saņēma izsaukumu uz Lielo ielu Tukumā, kur angāra tipa ražošanas ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkā, kuras vienā galā atradās divstāvu administratīvās telpas, savukārt otrajā daļā ražošanas telpas, jau deg ar atklātu liesmu pilnā platībā. Plkst. 08.38 ugunsdzēsēji glābēji ierobežoja liesmu izplatīšanos – ēkas pirmais stāvs dega 785 m 2, otrais stāvs 200 m2 un pie ēkas novietotās paletes 15 m2 platībā. Kopējā degšanas platība ir 1000 m2 platībā. Ēkas iekšienē dega autoiekrāvējs un ražošanas sagataves materiāls. Ugunsdzēsēji glābēji no liesmām nosargāja angāru, kas atradās piecu metru attālumā. Dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Šobrīd ugunsgrēka dzēšanas un konstrukciju jaukšanas darbi notikuma vietā turpinās.”

 

Komentāri

 1. Kāds Strēlnieku ielai sakars ar ugunsgrēku Lielajā ielā? Cai pārlasat, ko rakstat?

  1. Piedošanu! Kļūdījos burtos‍♀️. Bet Strēlnieku ielai tāpat nekāda sakara.

  1. Arvien – ne mūsu informācija. Bet varam pieņemt, ka runa ir par autobusu, kas nāk no LLT, taču nepietur pie Mākslas skolas, bet gan – poliklīnikas….

 2. Ļoti skumji. Civilo aizsardzību it kā apgūst visi, kam augstākā izglītība. Uzņēmuma vadībai būtu jāparedz šādas situācijas un jābūt rīcības plānam, lai nepieļautu traģēdiju.
  Cilvēki pēc šīs nelaimes droši vien paliks bez darba.

 3. Drausmas! Man nav vārdu!! Kā cilvēki var kaut ko šādu izdarīt biznesa celtnei un sabojāt Tukuma ekonomisko stāvokli. Stāsts tāds pats par kebabnīcu kura aizvēras Lauku ielā, kad biznes nevarēja nosegt elektības rēķinu. Atceros, kā vecejos labajos laikos (PSRS) biznesi netika dezināti dēļ apdrošināšanas naudas, kur nu vēl aizvērti dēļ rēķiniem!!! Atceros kā ar veco labo draugu Sašu gājām strādāt šajos biznesos un slaucijām grīdas, bet diemžēl Saša ir miris, jo noslīka. Šī rīcība ir kā “Korāns” , jo atbalsta ne vairāk kā pedofīlijas. Situācija ir sarežģīta biznesa īpašniekam, a varbūt nē?? Varbūt īpašnieks speciāli nodedzināja celti, lai var pārvākties uz Ibizu un braukāt ar jaunu Mercedes s klasi. Drausmas man nav vārdu. Es kā īpašnieks šo neatbalstu, jo saprotu , ka mani klienti ir mana prioritāte un vēlos tiem sniegt to pašu labāko. Atceros, kā PSRS laikos mans velna parautais tēvs vadīja biznesu sniedzot jauniešiem, tā teikt ”seksa” padomus. Man nāk smieklu, jo tēvs tagad ir dārzenis, kad uzkāpa uz mīnas Bosnijā. Tā teikt viņš tagad ir Kroplis, jo viņam nav kāju. Ceru, ka biznesa īpašnieks nožēlos rīcību, jo galu galā mūsu valstī ir arī KNAB, kas viņam parādīs viņa vietu. Saules mūžu Latvijai un Slava Ukrainai!

 4. Citāts: “Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkā, kuras vienā galā atradās divstāvu administratīvās telpas, savukārt otrajā daļā ražošanas telpas, jau deg ar atklātu liesmu pilnā platībā”.
  Tā parasti nenotiek, ja vien glābēji neguļ vai objekts neatrodas dziļos laukos!
  Vai objektā bija ugunsdzēsības signalizācija, sargs, videonovērošana? Visticamāk – nekā visa no tā nebija….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *