Trīs svarīgi jautājumi pirms vasaras riepu iegādes

Iestājoties siltākam laikam, autovadītāji sāk domāt par auto riepu maiņu uz sezonai piemērotām riepām. Lai arī ar vasaras riepām ir atļauts pārvietoties no 1. marta, autovadītāji ar riepu maiņu nesteidzas – to visdrošāk darīt tad, kad vidējā gaisa temperatūra sasniegusi +7 grādus.

Vasaras riepas ir pieejamas plašā izvēlē, tādēļ likumsakarīgi, ka ir daudz jautājumu par to, kāds risinājums ir labākais. Vienas pareizās atbildes uz šo jautājumu, protams, nav – riepu izvēle atkarīga no dažādiem faktoriem. Tomēr zinot, kādiem aspektiem pievērst uzmanību, labākās vasaras riepas izvēlēties būs vienkāršāk.

1.  Vasaras vai vissezonas riepas?

Svarīgs jautājums, uz ko ir jāatbild – izvēlēties vissezonas vai vasaras riepas?

Vissezonas riepas var šķist izdevīgāks risinājums, jo nav vajadzīga tik bieža riepu montāža. Tomēr ir jārēķinās ar to, ka tās attiecīgi arī nodilst ātrāk, turklāt tās neuzrāda tik augstu veiktspēju kā konkrētai sezonai paredzētas riepas. Šo iemeslu dēļ vissezonas riepas ir piemērota izvēle tad, ja ar auto plānots braukt reti, nelielus ceļa posmus.

Drošai un komfortablai braukšanai ikdienā piemērotas labas kvalitātes vasaras riepas.

2.  Jaunas vai lietotas riepas?

Dažkārt ekonomijas nolūkos auto īpašnieki apsver iespēju iegādāties mazlietotas riepas. Sākotnēji tas patiešām ļauj ietaupīt, tomēr, domājot ilgtermiņā, ir jāizvērtē visi ar šādu izvēli saistītie riski.

Pirmkārt un galvenokārt tas ir drošības jautājums. Iegādājoties mazlietotas riepas, nevar būt pārliecības par to uzglabāšanas un lietošanas apstākļiem, tādēļ var gadīties, ka riepas drīz vien sagādās pamatīgu vilšanos.

Vienmēr drošāk ir izvēlēties jaunas riepas. Tās pieejamas dažādās cenu kategorijās, tādēļ katrs var izvēlēties savām iespējām atbilstošas.

3.  Kur iegādāties riepas?

Uzticams riepu serviss ir labākā vieta, kur iegādāties vasaras riepas. Servisā ir pieejams gan plašs riepu klāsts, gan speciālistu konsultācijas un riepu montāža.

Ja esat labu vasaras riepu meklējumos, ieskatieties MMK Riepu Serviss piedāvājumā un izvēlieties sev piemērotāko risinājumu. Pieejamas gan vasaras, gan vissezonas riepas dažādām vajadzībām un iespējām.

MMK Riepu Serviss strādā, lai nodrošinātu labāko pieredzi ikvienam klientam. Riepu montāža un balansēšana, kvalitatīvas riepas no labākajiem ražotājiem – tas viss MMK Riepu Serviss piedāvājumā www.mmkserviss.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *