Attēls no unsplash.com

Kā izvēlēties drošāko kriptovalūtu

Kas ir kriptovalūtu maki

Vairāk vai mazāk visi ir gatavi kriptovalūtu kā jauna veida finanšu instrumenta pieņemšanai. Cilvēki jautā “kā es varu iegūt kriptovalūtu” un “kā es varu to izmantot”, jo pieaug pieprasījums pēc Bitcoin un citām kriptovalūtām. Pirms kriptovalūtas maka izvēles ir svarīgi saprast, kas tas ir un kā tas darbojas. Tavs Bitcoin maks būtībā kalpo kā rīks glabāšanai, kurā varat saglabāt savu kriptovalūtu.

Tomēr atšķirībā no fiziskā maka, kurā glabātu skaidru naudu vai kredītkartes/debetkartes, kriptovalūtas makā netiktu glabāta faktiskā kriptovalūta. No otras puses, kriptovalūtu privātās atslēgas, kas atrodas blokķēdes tīklā, tiktu glabātas kriptovalūtu makā. Tātad, iedomājieties maku kā atslēgu turētāju saviem digitālajiem aktīviem, kas tiek glabāti blokķēdes tīklos.

Kriptovalūtu maku izmantošana

Šobrīd jūs vēlētos uzzināt: “Kurš kriptovalūtas maciņš ir labākais?” Pirms aplūkot pašlaik pieejamās iespējas, jums ir jāsaprot, kā darbojas kriptovalūtas maciņš. Kriptovalūtu makā ir vieta gan publiskajām, gan privātajām atslēgām. Kad nauda tiek nosūtīta uz maka publisko atslēgu, blokķēdē tiek izveidots attiecīgās kriptovalūtas darījuma ieraksts.

Pēc tam varat piekļūt savām monētām, izmantojot privātās atslēgas. Kā redzat, kriptovalūtu maki izmanto privātās atslēgas, lai piedāvātu pamata drošības garantijas.

Galvenie elementi, kas jāņem vērā pirms labākā kriptogrāfijas maka izvēles

Kā redzat, kripto maka izvēle daudziem ir diezgan jutīga tēma. Kriptovalūtas pārvaldība un uzglabāšana prasa ievērojamu laiku, pūles un finansiālas saistības; rezultātā ir nepieciešami droši resursi. Informācijas meklējumi par to, kā iegūt Bitcoin maku, kļūst arvien populārāki, jo kriptovalūtas pieņemšana turpina pacelties jaunos augstumos. Tomēr, pirms izvēlaties jebkuru nejaušu maku, ko izmantot, mijiedarbojoties ar kriptovalūtu, jums jāievēro piesardzība. Šeit ir daži svarīgi apsvērumi, kas jāapsver, izvēloties bitcoin maku.

Attēls no unsplash.com

1. Maka reputācija

Maka reputācijas novērtējums būtu pirmā un vissvarīgākā atbilde uz jautājumu “Kā es varu iegūt kriptovalūtu maku?” Lai atrastu vislabāko kriptovalūtas maku, kas atbilst jūsu vajadzībām, jums ir jāiegulda pietiekami daudz laika pētot dažādos variantus. Pirmo reizi izvēloties kriptovalūtas maku, iesācējiem vajadzētu pieturēties pie labi zināmajām iespējām. Pievēršot uzmanību dažām galvenajām īpašībām, jūs varat ātri noteikt vispazīstamākos kripto makus.

Atsauksmes, globāla atzinība, akreditācijas un apbalvojumi uzņēmumam ir dažas no svarīgākajām pazīmēm, kas varētu izcelt kriptovalūtas maka reputāciju. Tikai pēc rūpīgas maka veidotāju izpētes jūs varēsiet noteikt labāko kriptovalūtas maku.

Lai apstiprinātu maka leģitimitāti, izpētiet dibinātāju pieredzi un sasniegumus kriptovalūtu nozarē. Turklāt vēlaties meklēt visus iepriekšējos maku noplūžu gadījumus. Ir ļoti svarīgi arī aplūkot, kā uzņēmums tika galā ar iepriekšējiem pārkāpumiem un neveiksmēm.

2. Maka aizsardzība

Jūs uzglabātu savus nenovērtējamos bitkoinus kriptovalūtas makā, un jums ir visas tiesības zināt, vai maciņš ir drošībā vai nē. Izvēloties kriptovalūtas maku, jāgarantē visaugstākais aktīvu aizsardzības līmenis. Faktiski, izvēloties kriptovalūtu maku, jūsu galvenā vēlme ir jūsu līdzekļu aizsardzība.

Neviens nevēlas tērēt laiku un enerģiju, mācoties “Kā iegūt kriptovalūtu”, lai tikai zaudētu grūti nopelnīto naudu. Rezultātā jums ir jāizvēlas kriptovalūtas maks, kas nodrošina jūsu drošību no hakeriem. Vissvarīgākais ir tas, ka jums ir nepieciešami ticami pierādījumi tam, ka kaitīgi uzbrukumi nevar kaitēt jūsu makam.

Kripto maka drošība jums tiek novērtēta, izmantojot EAL (Evaluation Assurance Level). Kurš ir drošākais kriptovalūtas maks var atbildēt bez jebkādām neskaidrībām, izmantojot EAL vērtējumu skalā no viens līdz septiņi. Vienmēr mēģiniet izvēlēties maku, kura EAL pakāpe ir vismaz 5. Ja serveriem ir uzticams EAL vērtējums, varat droši glabāt savu kriptovalūtu serveros un pilnībā redzēt tās kustību.

Attēls no unsplash.com

3. Rezerves resursi

Pārbaudiet rezerves pakalpojumu pieejamību, jo tas ir nākamais svarīgais apsvērums. Jums jāapzinās, ka informācija jūsu kriptovalūtas makā ir ļoti vērtīga. Rezultātā ir svarīgi nodrošināt pietiekamu maka datu drošību. Turklāt kriptovalūtu īpašniekiem ir jāapzinās iespēja, ka cilvēka kļūdas rezultātā var tikt zaudēti visi maka dati.

Tā rezultātā jūs vēlaties izvēlēties kriptovalūtu maku ar uzticamu rezerves mehānismu. Ja netīši pazaudējat maka datus vai tiek sabojāta ierīce, atkopšanai noderēs rezerves mehānisms. Bitcoin maka dublēšanas procesa vienkāršībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Papildus paroles, pieejas frāzes un rezerves saites norādīšanai pārliecinieties, vai ir pieejama dublēšanas iespēja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *