Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vai sertifikāts par nāves cenu?

Katra ziņa par mediķiem, kas viltotu sertifikātu izsniegšanu ir padarījuši par ienesīgu peļņas avotu, patiesībā ir bijusi gluži kā spļāviens sejā. Un neba tāpēc, ka kāds tamdēļ kļuvis bagātāks, bet gan tāpēc, ka tā ir spēle ar uguni – ar dzīvību, ar uzticēšanos mediķiem un arī tāpēc, ka – kā visām neatļautām spēlēm – šai ir arī sava skarbā cena.
Tomēr iekšējais mierinātājs, kāds ir katrā no mums, lai par katru nieku nelēktu uz ecēšām (vai nebļaustītos feisbukā), un kas parasti ir stiprāks par iekšējo uzkurinātāju, teica: nu tie jau kaut kādi mediķi garāmgājēji; kāda māsiņa, kas ”nejauši” piekļuva sistēmai un kaut ko tur uzveidoja; kāds ģimenes ārsts, kas ”nezināja, ko dara”, turklāt – tā noteikti nenotiek pie mums – Tukumā. Un tā tu, cilvēks, atslābinies, jo – kas nenotiek paša mājās, tas neuztrauc vai, kā slavenajā teicienā, – ko nevari ietekmēt, par to nav jāsatraucas. Tomēr šoreiz laikam būs citādi. Būs jāskatās patiesībai acīs – kāds garāmgājējs mediķis?! Kāda nejauša medmāsa?! Kāds naivais ģimenes ārsts? Kāda ‘’tikai Rīga’’?! Vai varam būt droši, ka sertifikātus nepārdod arī pie mums – ja tā runā un ja policija par to interesējas?!
Un tai pat laikā mēs labi zinām, ka vēl arvien daudzi vakcinēti cilvēki netiek pie sertifikātiem tikai tāpēc, ka kāds ārsts tos neizsniedz, bet pašvaldības klientu apkalpošanas punkti ir tālu, savukārt pagastos uz vietas nav dota iespēja tos vakcinētajiem izsniegt. Un tanī brīdī ir labi redzams šīs situācijas absurdums – ir pseido mediķi, kas, izmantojot valsts uzticēšanos un piekļuvi sistēmai, var sertifikātus ģenerēt un dalīt pa labi un pa kreisi – un jo lielāks pieprasījums, jo lielāka alkatība, bet tai pat laikā vakcinētie tos saņemt nevar. Ir par ko aizdomāties, vai ne?
Bet saistībā ar sertifikātu pirkšanu un pārdošanu ienāca prātā vēl kāda doma – kāpēc patiesībā mums tā nešķiet tik liela traģēdija, kāda tā patiesībā ir? Nezinu, cik daudzi, bet viena daļa noteikti būs pirkusi medicīnisko izziņu, bez kuras nevar vadīt auto. Agrākā takse – 10 rubļi, un darījums gatavs – pat pie ārsta nav jāiet. Atzīstu, ka neesmu bez grēka, turklāt, šo izziņu pērkot, tiešām nepadomāju, ka patiesībā tai ir daudz lielāka nozīme nekā tikai ārsta paraksts un zīmogs (agrāk tās izsniedza papīra formātā). Lai vai cik formāls šis process laika gaitā nav kļuvis, redzi, piemēram, kā toreiz, tā tagad pārbauda un atklāj arī to, ka redzes nav… Tāpat psihiatrs, ja pārbaudei pieiet godprātīgi, nervus pakutina. Un droši vien šīs pārbaudes ir īsti vietā, jo šajā stresa pilnajā laikā, kad strādājam vairāk nekā 24 stundas diennaktī un pēc tam braucam ar auto, būtu jāpārbauda ne tikai nervi… Tāpēc arī šīm izziņām patiesībā ir dzīvības cena, zinot, cik daudz nelaimju notiek neuzmanības, paviršības un arī medicīnisku – iepriekš nepamanītu (arī šajās apskatēs) – problēmu dēļ.
Varbūt šī ir atbilde, kāpēc kāds ar tik vieglu roku tagad izsniedz sertifikātus, nepadomājot, ka ne jau dzīvību tā nopērk… Tāpēc – nepērciet sertifikātus, neļaujiet ārstam pārkāpt likumu un sargiet sevi vakcinējoties, jo ne par vakcīnu, ne pēc tam par sertifikātu nav jāmaksā!

Komentāri

  1. Viņi ir vienīgie,kas tās dzīvības ir izglabuši.ir stulbums to navesdziru grūzt sevī lai dabūtu aitu pasi.vakserdauņiem jau tas nepielec.

   1. Nupat atkal kāds aktualizēja jautājumu, kāpēc netiek dota garantija, ka pēc potes nebūs sarežģījumi. Mani savukārt interesē, kāpēc neviens nav iedomājies prasīt garantiju no paša covid-19 vīrusa, ka pēc inficēšanās ar viņu – visu problēmu pirmsākumu – nebūs nekādu sliktu seku, ka nebūs nāves? Un vispār, kāpēc nepieprasa no šī vīrusa garantiju, ka viņš vispār nepielips un tāpēc var nevakcinēties!?

 1. Antivakseri kļūst arvien nepieskaitāmāki, nupat Gulbenes pusē viens antivakseris uzspridzināja savu auto un sevi, lai komandantstundas laikā apskādētu kontrolējošos policistus.

 2. ja reiz pateikts A, vajadzēja turpināt ar B. Kādēļ atkal kaut ko gaidīt, lai būtu slimnīcas pilnas ar “nepaspēju” un viltotiem variantiem.

 3. Vakserdauņi sāk slimnicās sprāgt nost ar visām aitu pasēm un nemirstības suslu asinīs.bet tas jau labi varbūt vakserdauņiem aizies ka jātaisa testaments un jāmeklē zemes pleķis.daudz viņiem nav palicis bet dauņiem jau nav smadzeņu lai to saprastu

 4. Nesaprotu tos” cilvēkus.”kuri pērk un pārdod. Negribi potēties, ne potējies. Tie ideoti, kuri tā dara. Smadzeņu maz, jeb kā. Ja es saslimšu, nedod dievs, dēls jeb sieva, es to ārstu atradīšu un ceru, ka dzīvs nepaliks

  1. Tavs rakstu līmenis jau liecina par intelektu. Bieži vien komentētājiem nav vidusskolas izglītības, bet pārējiem nav pat 9.klasu izglītība

 5. Pa Eiropu klīst Plakanās Zemes rēgs.
  Pasaulē ir tikai divas plakanas lietas un tās ir kotlete un Zeme, par pirmo vēl varētu nebūt nelielas šaubas , bet tas otrais, tas ir ”točno”.

 6. Mjā te uzskatāmi redzams,ka pētījumos konstatētais fakts par nevakcinēto zemo intelektu nav safabricējums,bet gan patiesība,reāli aprobežoti,nožēlojami cilvēciņi

 7. Ak, ļautiņi, attopieties reiz, tas viss beigsies drīz, jūsu šūmēšanās neko vairs nenozīmēs. Dzīvības virs zemes turpinās savu gaitu un nebūs ne taisnīgo, ne apspiesto. Tās lietas, ko šobrīd uzskatāt par svarīgām, aizies jums garām kā upes ūdens, ko nemanāt aizplūstam nebūtībā. Daudz vērtīgāk ir domāt par to, kas esat jūs, ko uz šīs planētas darāt un kāda ir jūsu sūtība?? Padomājiet par to, jo tagad ir laiks to darīt un nedod Dievs nosaukt to par niekiem . Tad tas jums rūgti atmaksāties.

 8. Nesaprotu, kāpēc cilvēki tik ļoti baidās vakcinēties, bet pašu slimību izslimot nē. Pasaulē ir tik daudz stulbu cilvēku, kuriem nav taisnības, bet par visām varītēm cenšas pierādīt, ka vieņiem ir. Tie paši 5G eksperti, un tie, kas tic un cenšas pierādīt, ka zeme ir plakana. Iepriekš uzskatīja, ka vakcīna neesot pietiekami plaši testēta, jo sagatavota steigā, šobrīd vakcinējas visā pasaulē. Tie, kuriem bail, jebkurā gadījumā atradīs iemeslu, kādēļ nevakcinēties. Kā mazi bērni. Tāpēc valstij ir jādomā visādas muļķības, kā tos bērnus dabūt pie ārsta. Konfekte pēc potes vairāk neder.

  1. ne jau baidās vakcinēties. vienkārši sakiet ko gribiet, bet šīs ir neefektīgākās vakcīnas kādas ir bijušas izdomātas. Apskaties kāda situācija ir Beļģijā – 75% vakcinēti, 1000saslimušie uz 100000. Un pats interesantākais , ka 70% no visiem kas atrodas slimnīcā, ir vakcinēti. Manā sapratnē, ja cilvēks atrodas slimnīcā, tad tā neskaitās viegla saslimšana. Stāsts ir par to, ka ļoti daudzi gaida, kad izdomās efektīgākas zāles vai vakcīnas.Visas citas vakcīnas, ko potē no bērnības utt., tomēr ir daudz daudz efektīgākas. Par konkrēto gadījumu runājot : kā Jūs varat būt pārliecināts, ka ja cilvēks būtu bijis vakcinēts, iznākums būtu savādāks ? Mirst arī vakcinēti cilvēki, ko tad tos neizglāba ?…
   P.S. pats esmu vakcinējies.

 9. Vispār jau šim vīrusam vienmēr vajadzētu pastāvēt starp mums, tik viegli izskaust nevar. Visā pasaulē, vairāki paveidi… Tāpēc, ja šodien mums ir veselība, lai izslimotu bez slimnīcas apmeklējuma, tad rīt viss tik vienkārši var arī nebūt. Jāpatur prātā, ka ar vecumu veselība nevienam neuzlabojas. Pagaidām par vakcīnu nekā labāka nav.

  Ja mēs nevakcinējamies, tad ejam uz principu – izdzīvo stiprākais, dabiskā atlase.

  1. Te ir tik daudz stulbu komentaaru, un veel vairaak ir stulbu lautinu kas neko nekomentee seit. Taapeec dabiskaa atlase ir vienkarsi nepieciesama.

 10. Mana meita 20g.j., veseliba ideala, nbs aktivaja dienesta veseliba tika parbaudita no a lidz z, nekadu problemu. Vakcinējās ar pfizer ,maija sākumā bija otrā pote. Sākumā bija viss labi. Septembrī sākās…. pēkšņi vienā vakarā temperatūra līdz 40, iedzēra paracetamolu, tēju, no rīta tā,it ka nekas nebutu bijis. Pēc apmēram nedēļas, atkal tas pats. Tā ik pa laikam. Uztaisot kopējās analīzes , nekas neuzrāda nekādas veselibas problemas. Nedēļu atpakaļ, no rīta pamostas, labās kājas ikrs sapampis,krampji, sāp un zils pleķis. Rezultātā trombs kājā. Tagad atgūstas bet kas vēl, kadi brinumi sagaidāmi vēl nākotnē, nav zināms. Pati neesmu vakcinejusies, apsvēru domu to darīt,bet pēc šī gadijuma ar manu bērnu, paldies NĒ!!!

  1. Manam kaimiņam bija līdzīgi, šis savakcionējās, bet pēc pusgada atbrauca no tālā reisa un izrādās, šis saķēris triperi. Skaidrs , ka triperis ir no vakcīnas, jo pirms tam veselība no a līdz z kā zirgam, kur tad citur tālbraucējs varēja saķert triperi, tikai no vakcīnas. Labi , ka sieva ir antivakseris un tic vakcīnu ļaunumam un nevaino vīru nepiedienīgos sakaros.

 11. Es nekur neminēju,ka izārstēja ar paracetamolu. To lietoja lai nodzītu temperatūru, protams ka nekas tur nesanāca, nokritās līdz 38.4 un pēc stundas kāpa atkal augšā, protams tika saukti ātrie un viss pārējais jau slimnīcā. Ar elpošanu gan problēmas nebija kā vairumā gadijumu runā. Es tikai padalījos ar meitas pieredzi, neko nevienam neuzspiežu, ja kādam nepatīk, var taču šo nelasīt. Antivakseri/ vakseri utt.,tas ir stulbi dalīt tā cilvēkus, noniecināt un apsaukāt utt.

  1. Nē, jo Lielbritānija šodien apstiprināja zāles pret covid, kuras varēs lietot mājās katrs pats, covids drīz beigsies, jācer, ja kādu dienu tiesās visus cilvēktiesību pārkāpējus-obligātās vakcinācijas diriģentus un arī pērkamās dvēseles žurnalistus, kuri par samaksu manipulē ar masu apziņu.

 12. Un šodien Ogres novadā no Covid-19 nomira Meņģeles pagasta pārvaldniece, kura bija vakcinējusies. Tā kā pilnīgākais stulbums ir apgalvot, ka izšķirošais 2.Vsk. skolotājas nāves iemesls bija viltotais sertifikāts.

  1. Ko var irst. Vakcinēts nenozīmē nemirstīgs vakcīna ievērojami samazina hospitalizācijas un nāves risku. Bet pašam viltot un pirkt sertifikātu, te redzams kā vēl tālāk arī citu dzīves tiek parautas līdz.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *