Dārta Belcāne

Tukuma un Engures novadnieki – konkursa «Sējējs 2017» laureāti

Ar rudenīgi zeltaino lapu un sarkanā paklāja ceļu, ar aicinoši izgaismotiem logiem  konkursa nominantus, viņu atbalstītājus un sveicējus piektdienas, 13 oktobra, vakarā sagaidīja kultūras pils «Ziemeļblāzma» Rīgā.

Ar rudenīgi zeltaino lapu un sarkanā paklāja ceļu, ar aicinoši izgaismotiem logiem  konkursa nominantus, viņu atbalstītājus un sveicējus piektdienas, 13 oktobra, vakarā sagaidīja kultūras pils «Ziemeļblāzma» Rīgā. Pils atmosfēra, televīzijas tiešraide («Re:TV») un, protams, ekselenču un prominenču klātbūtne (pasākumā piedalījās un balvas laureātiem pasniedza Valsts prezidents Raimonds Vējonis un viņa kundze Iveta, Ministru prezidents Māris Kučinskis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, kā arī uzņēmējs Normunds Skauģis, žurnālists Ansis Bogustovs, aktrise Zane Daudziņa un citi) deva pasākuma īpašu papildu svaru.

Šogad konkursam bija pieteikti 52 dalībnieki, kurus vērtēja astoņās nominācijās. Un mūsu novadi var lepoties ar pieciem nominantiem. Kategorijā «Ģimene lauku sētā» startēja Džūkstes pagasta Grašu ģimenes saimniecība «Kauķi» un Engures novada Lāču ģimenes saimniecība «Mazlimbji». Kategorijā «Bioloģiskā lauku saimniecība» startēja Engures novada Smārdes saimniecība «Mazburkas» (saimniece Gunta Niedra) un konkursā jau reiz startējusī Oskara Jēkabsona saimniecība «Geidas».

Īpašs prieks par šī gada mūspuses laureātu kategorijā «Rītdienas sējējs – mazpulks» –  Tukuma novada 307. Džūkstes mazpulku, kuru vada «Geidu» saimniece Gundega Jēkabsone.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 17. oktobra, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. Kāpēc galveno bildi neievietojiet ar visiem laureātiem?
  Smieklīgi – avīzē Jēkabsoni, šeit atkal!
  Citi mazāk vērtīgi, jūsuprāt – Plaude?
  Jeb lielākas simpātijas?
  Arī šī avīze kļūst par dzelteno lapeli…ja ne kādu noriet, tad izcelt gan!

  1. Piedodiet, ja laikraksta vai portāla publikācija kaut kādā ziņā jūs ir aizskārusi, jo, manuprāt, protams, ka ikviens konkursants, ikviens cilvēks, kas godprātīgi strādā, turklāt vēl laukos,noteikti kādā brīdī ir uzteikšanas vērts. Bet…«Sējējs» ir konkurss, un kā ikvienā konkursā tajā ir dalībnieki, līderi un uzvarētāji. Un, lai ar kā mums gribētos citādu rezultātu, uzvarētājs mūsu pusē šogad ir tikai viens, un tas ir 307. mazpulks, ko vada Gundega Jēkabsone.
   Neliels paskaidrojums par tā saukto dzeltenumu: par dzeltenu vēsturiski sauc laikrakstu, kas publicē baumas jeb nepārbaudītu informāciju, tādu, kas neatbilst patiesībai. Un to nu mēs nekādi nedarām, nepārbaudītu informāciju nepublicējam… Un arī gadījumā ar «Sējēja» balvu ne.
   Un vēl – laikrakstam un portālam ir dažādi redaktori.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.