Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kāpēc Tukumā nevar iziet medicīnisko komisiju?

Lasītājs jautā: – Gribēju iziet medicīnisko komisiju, lai varētu strādāt izglītības iestādē, bet, kad vērsos Tukuma poliklīnikā un par to interesējos, man pateica, ka komisijas nenotiek, jo nav neirologa, tāpēc esot jāmeklē citā vietā, piemēram, Kauguros. Bet tad jau iznāk, ka arī šoferu komisijas nenotiks un ka visiem autovadītājiem, lai saņemtu obligāto medicīnisko izziņu, būs jābrauc uz citām pilsētām?!

Redakcija: SIA «Tukuma slimnīca» valdes locekle Dzintra Rabkeviča skaidroja, ka neirologa aiziešana no darba ir radījusi problēmas, taču tās tiekot intensīvi risinātas: “Ir panākta vienošanās ar dakteri Mariju Sevčuku, ka viņa pārkārtos savu darba grafiku un palīdzēs komisiju darbā trešdienās. Tomēr komisija 24. novembrī nenotika arī tāpēc, ka acu ārsts ir atvaļinājumā. 1. decembrī komisija notiks.”

Iestādes vadītāja vēl informēja, ka neirologs nepieciešams ne tikai komisiju darbam, bet arī pacientu pieņemšanai poliklīnikā, tāpēc tas meklēts arī citās ārstniecības iestādēs, un šai ziņā palīdzējusi Stradiņa slimnīca: “25. novembrī noslēdzām līgumu ar ārsti-rezidenti neiroloģi Ievu Balodi, kas pacientus Tukuma poliklīnikā pieņems divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienas. Pirmā pieņemšana 25. novembrī jau ir notikusi, un pacienti bija apmierināti. Lai gan daktere pie mums strādās uz laiku, tāpēc pastāvīga ārsta meklējumi turpināsies, taču ceram, ka viņai Tukumā iepatiksies..,” skaidroja Dzintra Rabkeviča.

Komentāri

  1. Vai tad Tukumā vispār ir iespējams tikt pie kāda speciālista, tādu vienkārši nav, pat ģimenes ārsts nav sasniedzams. Nezinu kāpēc, bet Tukums ir kā dziļa bedre, kur saņemt kaut cik normālus medicīnas pakalpojumus saņemt nav iespējams, kur patiešām strādā ar arhahiskām metodēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.