Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kāpēc Tukumā nevar iziet medicīnisko komisiju?

Lasītājs jautā: – Gribēju iziet medicīnisko komisiju, lai varētu strādāt izglītības iestādē, bet, kad vērsos Tukuma poliklīnikā un par to interesējos, man pateica, ka komisijas nenotiek, jo nav neirologa, tāpēc esot jāmeklē citā vietā, piemēram, Kauguros. Bet tad jau iznāk, ka arī šoferu komisijas nenotiks un ka visiem autovadītājiem, lai saņemtu obligāto medicīnisko izziņu, būs jābrauc uz citām pilsētām?!

Redakcija: SIA «Tukuma slimnīca» valdes locekle Dzintra Rabkeviča skaidroja, ka neirologa aiziešana no darba ir radījusi problēmas, taču tās tiekot intensīvi risinātas: “Ir panākta vienošanās ar dakteri Mariju Sevčuku, ka viņa pārkārtos savu darba grafiku un palīdzēs komisiju darbā trešdienās. Tomēr komisija 24. novembrī nenotika arī tāpēc, ka acu ārsts ir atvaļinājumā. 1. decembrī komisija notiks.”

Iestādes vadītāja vēl informēja, ka neirologs nepieciešams ne tikai komisiju darbam, bet arī pacientu pieņemšanai poliklīnikā, tāpēc tas meklēts arī citās ārstniecības iestādēs, un šai ziņā palīdzējusi Stradiņa slimnīca: “25. novembrī noslēdzām līgumu ar ārsti-rezidenti neiroloģi Ievu Balodi, kas pacientus Tukuma poliklīnikā pieņems divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienas. Pirmā pieņemšana 25. novembrī jau ir notikusi, un pacienti bija apmierināti. Lai gan daktere pie mums strādās uz laiku, tāpēc pastāvīga ārsta meklējumi turpināsies, taču ceram, ka viņai Tukumā iepatiksies..,” skaidroja Dzintra Rabkeviča.

Komentāri

 1. Vai tad Tukumā vispār ir iespējams tikt pie kāda speciālista, tādu vienkārši nav, pat ģimenes ārsts nav sasniedzams. Nezinu kāpēc, bet Tukums ir kā dziļa bedre, kur saņemt kaut cik normālus medicīnas pakalpojumus saņemt nav iespējams, kur patiešām strādā ar arhahiskām metodēm.

 2. Par radušos situāciju lasītājs var teikt paldies antivakseriem , kuru vidū bija arī aizgājusī neiroloģe.

  1. Neirologs kārtīgi ir redzējis blaknes. Nevar tak ārsts pieņemt lēmumu iespaidojoties no citiem. Un blaknes ir cik uziet smagas.

 3. Ja runa par Agnesi, tad tiešām žēl, ka nestrādās
  Ļoti, ļoti gudra speciāliste. Tāpēc arī nepotējās. Sajūta kā 2. Pasaules karā
  Esam iedzīti koncentrācijas nometnēs iznīcināšanai. Tikko radinieks nomira pēc modernas
  Kur tas piefiksēts
  Drīz paliks tikai nepotētie vaislinieki, jo potētie paliek neauglīgi. Pārbaudiet spermas, ja neticiet

 4. Pie mums Tukumā ļoti pavirši ir ģimenes ārsti ,protams ne visi cilvēki smagi slimi pēc potēm pat nepamana kā pacients jūtās ,tāpat arī necenšas pacelt klausuli pēc manām domām ģimenes ārstam vajadzētu pacelt vai atzvanīt savām pacientam jo prieka pēc neviens nezvana

  1. Ārstiem,vienkārši,dažreiz nolaižas rokas.Facebooks,taču,100 reizes gudrāks par jebkuru ārstu!

 5. Antivakseriem ir viena stipra īpašība, viņu pārliecība ir nesatricināma, pat kaimiņos esoša antivaksera nāve nesašķoba viņu dzelžaino pārliecību par zemes plakanumu.
  Tāpēc antivakseri pērk viltus sertifikātus, bet kad galīgi vairs nevar paelpot , tad atzīstas grēkā, bet ir jau par vēlu…

  1. Ej labāk tur kur ķeizars iet kājām un nemāci kas kuram jādara lai nav jāpasūta…..

 6. Ši problema Tukuma nav 1 gadu !! ārstu problema Tukumā ir mega liela,nevienu Tukuma izdotu papiru Rīga neņem preti,viss jataisa Rīga no jauna !!

 7. Tas nu gan pareizi par Tukumā veiktiem izmeklējumiem un slēdzieniem Rīgā brīnās, vai tas tiešām tagad. ,Tukumā nav speciālistu daži ģimenes ārsti tik lidinās pa pasauli, par pacientiem interese nulle, bet prasības augstas, tāpat kapitācijas naudu saņem par katru reģistrēto, bet vismaz 50% nav redzēti vairākus gadus, bet baigi pārstrādājušies, toties mašīnas paspēj nomainīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *