Baiba Reinsone

Jaunpils vidusskolā noslēgusies sporta laukuma renovācija

Sākoties jaunajam mācību gadam, Jaunpils vidusskolas direktors Jānis Liepiņš ziņoja,  ka vasarā ir daudz izdarīts.

Sākoties jaunajam mācību gadam, Jaunpils vidusskolas direktors Jānis Liepiņš ziņoja,  ka vasarā ir daudz izdarīts. Par 9 689 eiro ir izveidots jauns rotaļu laukums pie pirmsskolas grupas «Zemenīte», ir atjaunota skolas sporta zāles grīda (5 799 eiro), papildināts rotaļu laukums pie sākumskolas ēkas (800 eiro), veikts sākumskolas ēkas jumta kastes remonts un izveidota lietus ūdens novadīšanas sistēma (14 500 eiro), pilnībā pārbūvēts Jaunpils vidusskolas sporta stadions (374 694 eiro) un papildināta sporta nodarbību materiālā bāze (20 000 eiro).

Sporta infrastruktūra ir, aprīkojums ir, vai skolā būs papildu sporta nodarbības? J. Liepiņš skaidroja, ka papildu stundas šobrīd sportā nav plānotas, tāpat kā jauni pulciņi ar sporta ievirzi. Bet jauniegūto sporta bāzi maksimāli izmantošot jau paredzētās sporta programmas apguvei. Bet, protams, ka plāni sporta laukuma efektīvai izmantošanai tuvākā nākotnē, jau esot.

Vaicāts par skolēnu skaitu, direktors informēja, ka pēdējos gados tas gandrīz nemainās un ir pat nedaudz palielinājies. Tā šogad mācību gadu uzsākšot 248 skolēni. Mācības 1. klasē – 23 (aizvadītajā gadā 26), 10. klasē – 13 (aizvadītajā gadā 7) un 12. klasē 13 skolēni (aizvadītajā mācību gadā 7).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.