Tukuma lidlauks iepazīstina Kamparu ar padarīto

Šorīt ekonomikas ministrs Artis Kampars un Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāre Dana Reizniece kopā ar Tukuma novada domes vadību, deputātiem un darbiniekiem apskatīja Tukuma lidlauku.

Šorīt ekonomikas ministrs Artis Kampars un Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāre Dana Reizniece kopā ar Tukuma novada domes vadību, deputātiem un darbiniekiem apskatīja Tukuma lidlauku.

Pasākuma iecere – informēt par to, kas lidlaukā notiek un kas izdarīts, lai «Tukums aizport» varētu īstenot nosprausto mērķi – piedāvāt lidlauka pakalpojumus aviokompānijām un pieņemt pasažieru lidmašīnas. Kā stāstīja lidlauka pārstāvis Pēteris Andersons, šobrīd atjaunots skrejceļš, garāžas privātajām lidmašīnām, nesen rekonstruētas telpām darbiniekiem un lidmašīnu tehniskajām apkopēm, kā arī top terminālis pasažieriem, tehniskajiem darbiniekiem, muitai un robežsardzei.
Jau rakstījām, ka Tukuma novada domes komiteju sēdēs šomēnes sāks izskatīt "lidlauka jautājumu" – deputātiem jāvērtē no Civilās aviācijas aģentūras, Latvijas gaisa satiksmes un SIA «Tukums airport» saņemtie dokumenti, lai pieņemtu lēmumu par lidlauka tālāko attīstību. Bez deputātu lēmuma lidlauka tālākā attīstība nav iespējama, tāpēc apskatīt objektu klātienē bija ieradušies deputāti: Juris Šulcs, Guntis Bondars, Modris Liepiņš, Dace Lebeda, Ēriks Lukmans, Indulis Zariņš, Juris Bogužs, Agris Baumanis, Sarmīte Krecere.
Vaicāts, kā vērtē lidlauka attīstības iespējas, A. Kampars atzina, ka šis projekts ir ļoti nozīmīgs gan valstij, gan Tukuma novadam kopumā, jo nodrošina ilgtermiņa attīstības iespējas un darba vietas. Šobrīd svarīgākais, lai lidlauks spētu nodrošināt visas tās prasības, ko izvirza dienesti attiecībā uz drošības jautājumiem.

Komentāri

  1. Pagājušo gadu jūlijā Airports jau rakstīja,ka rudenī jua būšot nodots ekspluatācijā D:D:
    Sogad vēl taisās būvēt. Celtniekus "’uzmeta" visu naudu nesamaksāja..
    Normāli shēmotāji..

  2. Zemgales ziņas 21.07 2010. rakstīja, ka termināls tiks nodots septembrī, bet pienāks ši gada septembris un vēl nebūs. Neticu nevienu vārdu, jo ja jau nemaksā nomas maksu tad par kādām investīcijām var būt runa. Kuri ir īstie īpašnieki kur viņi ir pārādieties un nesūtiet pakalpiņus kas kaut ko melo. Domājiet tautieši un tukumnieki. Tā kā celtniekus čakarēja tā tā arī būs turpmāk. Strādās ievestie.

  3. Tads smukums,biznes taisni prieks! iestades atbalstits tukumnieku bezmaksas apkalpotais lidlauks. neizmaksata alga celtniekiem, bet tas jau ir tikai aizberga redzama dalja, pieskaitam neoficiali nodarbinatos galvenokart brivdienas un nakts stundas?! vai atbildigas, ieintresetas iestades to kontrole?! tak vienkarshi aprekinat vai oficiali nodarbinatie celtnieki spejigi to apjomu izdarit? va atkal ta ieinteresetiba ir tada pati ka savulaik ar tukuma ledushalli, tuko t, saga? te varetu rakstit un rakstit, bet te ir svariga pashu iedzivotaju ieinteresetibu shadu javajuma risinashanai, bet ka redzama jautajuma,problema risinashana valsti tad iedzivotaji ir neadekvati pasivi.,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.