Rūta Fjodorova

Muzeju naktī Engures novadā /FOTO/

Līdz ar ievu ziedēšanu notiek Muzeju nakts pasākumi. Tai skaitā Engures novada visos trijos pagastos. Pie Lapmežciema muzeja namiņš iekurināts, zivis uz irbiem savērtas.

Līdz ar ievu ziedēšanu notiek Muzeju nakts pasākumi. Tai skaitā Engures novada visos trijos pagastos. Pie Lapmežciema muzeja namiņš iekurināts, zivis uz irbiem savērtas. Arī Ķemeru nacionālā parka Dabas izglītības centrs sagatavojis plašu izglītojošu un izzinošu spēļu piedāvājumu visdažādākā vecuma apmeklētājiem. Daudzi apstājas pie niedru jumta meistara Daiņa Rudzīša līdzatvestās ekspozīcijas. Ar muzeja nakts moto Lapmežciemā «Mums šajā dienā visa pietiek, mums tikai laika nepietiek!» pasākumu atklāja muzeja vadītāja Anita Alberta.

Un Muzeju nakts Lapmežciemā iesākas ar brīnišķīgu kora «Laudate» koncertu. Diriģents un arī solists – Jānis Misiņš. Dziesmu teksti – Imanta Ziedoņa, mūzika – Imanta Kalniņa. Savukārt muzeja apskatāma foto mākslinieka Gunāra Janaiša izstāde, veltīta Imantam Ziedonim «Tev un tiem, kas ar tevi».

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 23. maija, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.