Engurē plenēra ietvaros apgleznotas četras autobusa pieturas

Nedēļas garumā Engurē rosījās ļaudis, kas dienas vadīja, bruņojušies ar otām. Jūras krastā viņi slīpēja savas gleznotprasmes pie molbertiem, bet pagasta autobusu pieturās – radot jaunu, košu izskatu.

Nedēļas garumā Engurē rosījās ļaudis, kas dienas vadīja, bruņojušies ar otām. Jūras krastā viņi slīpēja savas gleznotprasmes pie molbertiem, bet pagasta autobusu pieturās – radot jaunu, košu izskatu. Viss Engures mākslas plenērā sastrādātais 26. jūlijā uz īsu brīdi vienkopus bija skatāms improvizētā izstādē, bet tautiskiem rakstiem rotātās četras Engures pagasta pieturvietas būs jau kā daudz noturīgāka piemiņa no šī gada mākslinieku darbošanās.

Kopumā plenēra dalībnieku gleznojumi rotā četras pieturas, sākot no Ķesterciema līdz Abragciemam, un interesanti tas, ka katrā ir ieturēti konkrētam gadalaikam raksturīgi toņi. Kurš ir kurā – to lai vērtē un min paši pieturu lietotāji.

Vēl tikai jāpiemin, ka šī radošā darbošanās norisinājās projekta «4xmāksla» ietvaros, kas Engurē sapulcināja 40 radošas personības no Engures, Kandavas, Madonas, Ludzas, Saldus, kā arī Jaunpils un Rīgas.

Komentāri

  1. Projekta autors simts punkti kaut ko nopelnīja, bet darbu veicējiem nekā. Brīvprātīgi, piespiedu kārtā, svelmē, bija jābrauc un jāmālē…

  2. Labs projekts, vienmēr prieks braukt gar skaisti sakoptām pieturām. Jāsaka, ka ceļmalas arī ir mūsu Latvijas vizuālās sejas vaibsti. Lai vairāk šādu sakoptu objektu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.