FOTO: Agita Puķīte

Kāds liktenis sagaida nepabeigto māju Sēmē?

Redakcija: Sēmes un Zentenes pagasta pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča skaidroja, ka ar šo māju Tukuma novada domei saistījušās dažādas ieceres, tāpēc arī ēka vairākkārt apsekota, lai saprastu, vai tā ir sakārtojama, vai nē. Sākotnēji bijusi doma tajā veidot dzīvokļus, kuru Tukumā tik ļoti trūkst, pēc tam deinstitucionalizācijas projekta ietvaros – mājokļus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tomēr visi varianti tikuši noraidīti. “Pēc tam bija domāts ēku nojaukt, lai novērstu tās bīstamību, un tās vietā būvēt vai nu garāžas vai ko citu, tomēr SIA «Komunālserviss TILDe», kura valdījumā tā ir nodota, apsver iespēju ēku pārdot, jo, kas zina, varbūt kāds uzņēmējs būtu gatavs to uzbūvēt līdz galam un piedāvāt cilvēkiem dzīvokļus. Sēme ir ļoti skaista vieta, un cilvēkiem te noteikti patiktu, turklāt brīvu dzīvokļu te nav,” Tā S. Rabkēviča.

Komentāri

 1. ideja tur uz dzīvi apmest visus vecās varas, laikam tomēr, korumpētos pārstāvjus. Arti Kamparu pirmajā stāvā, Juri Šulcu otrajā tieši virs sava šefa. Blakus Artim uzreiz pa labi Ivonnu Plaudi. Virs Ivonnas varētu būt Lebeda, tomēr draudzenes, vienā kāpņu telpā. Ja ir otra kāpņu telpa, tad tur pirmajā stāvā Māri Rudovski, uzreiz blakus Ruģeli, tad virs Rudovska gribētu redzēt Nikolājevu no Telma, tad blakus Volfu kaut kur iemest.

  1. Zem katra raksta kāds trollis te sēž un kūko savu suuu, labi, ka kāds var tā atļauties neko nedarīt un tik ied*rst pa kādam komentāram. Ak, šī zelta dzīve :)))

  2. Nu es taču teicu, ka manējie tagad pa domi šiverēs! Bet tie, kas nav tukuši, tie TB un FB raksta kā traki! Un te jau ar, te ar. Re, ku šitais, kas te katrreiz, kad tik var, viens pats par veselu baru visu ko saraksta! Vot šitais ir malacis, šito es pie sava drauga, troļļu fermu brigadiera Putinpapa stažēties aizsūtīšu!

 2. Un tad piebūvētu klāt “oligarhu” ceļu. Bet aiz mājas uzreiz ukraiņu Olu super kruto rūpnīcu. Džekiem olas būs no rīta līdz naktij pilns ledusskapis. Vēl blakus mājai vēja ģeneratorus, lai bliko ik sekundi un ražo enerģiju “oligarhu” mājai. Turpat blakus uzreiz enteze biroju, kur viņi visi domās, ko rakstīt nākamajā izdevumā. Aaaaa un trešajā stāvā bibliotēku ierīkot var, tur viss blakus viņiem, tālu iet nevajadzēs lasīt un dome ietaupīs naudas uz īri.

 3. Sēmes apkārtne ir izcili ainaviski skaista vieta. Bet pat tādā vietā tāds padomju-pēcpadomju ērms ar šodienas prasībām neatbilstošu plānojumu nevienam nav vajadzīgs. Bez tam tur jau nekā nav, ir tikai laika zoba apgrauzts bloku krāvums.
  Ja neviens to neiekāroja trūcīgajos 90.gados, tad šodien te tikai buldozeram darbs.

 4. klasiķa vārdiem sakot: krāniem un buldozeriem darbs, bet sēmes skaistums nāk no iekšām

 5. Driiz pacels Nodoklus un Atikusaa dala Iedzivotaji pametiis Latviju! Nevajadzees ne dzivoklus nekaas, Buus tik daudz briivu dzivoklu un maaju.

 6. vai tad Sēmē vien-katrā pagastā taču tādi pieminekļi vietvaru stulbumam iekonservēti jau gadiem-būtu sen atdevuši darbīgiem cilvēkiem un viss būtu kārtībā…bet paši nevar un citiem neļauj…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *