FOTO: https://kkp.kandava.lv/

Interesējas par rakšanas darbiem Kandavā

Pagājušajā nedēļā uzklausījām kādu kandavnieci, kas interesējās par koku pie Kūrorta ielas 3 nama, kurš, viņasprāt, būtu nocērtams. “Te komunālie kaut ko rok, un koks šūpojas tieši pie mūsu logiem un apdraud māju. Jūs pakustiniet komunālos, lai viņi noteikti šo koku nocērt!” uzsvēra šī nama iedzīvotāja. Tad nu ar jautājumu vērsāmies SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» jeb precīzāk – pie vadītāja Dzintara Rušmaņa. Tāpat, izmantojot izdevību, vaicājām arī par citām šī brīža aktualitātēm uzņēmumā.

Koku necirtīs, bet pieskatīs 

Kā skaidroja Dz. Rušmanis, siltumtrases atzara izbūves darbi Kūrorta ielā turpinās, un tā ietvaros pēc projekta tiešām ir paredzēts nocirst divus kokus. Iepriekš bijis mēģinājums tos nosargāt, tomēr secināts, ka minētie koki varētu apdraudēt būves, jeb šajā gadījumā garāžas, kas gan atrodas ceļam otrajā pusē. Savukārt pie dzīvojamajām mājām šobrīd neviens koks nav atzīts par bīstamu un tātad – arī cērtamu. Tāpat komunālā uzņēmuma vadītājs mierina, ka būvdarbi visu laiku tiek pieskatīti un, ja situācija kādā brīdī tiešām mainītos, tad arī izskatīs iespēju par kādu konkrētu koku iespējamu nociršanu vai cita veida operatīvu rīcību, ja tāda būs nepieciešama. Visādi citādi darbi šobrīd projektā noris, kā paredzēts – siltumtrasi izbūvē SIA »Amatnieks», uzrauga – SIA «Akorda», un darbu pabeigšanas termiņš ir šī gada augusts.

Vienojušies pieslēgties

Atgādinām, ka projekta mērķis ir Kūrorta ielas daudzdzīvokļu namus 3, 5 un 7 savienot ar Sabiles ielas katlu māju. Tāpat projektā paredzēts ierīkot siltumtrases atzaru uz Kandavas bibliotēku un Kūrorta ielu 2. Par pēdējo mājas iedzīvotājiem ir notikusi sapulce un balsojums, ka arī viņi projektā piedalās un, kā tiks dalītas izmaksas par siltummezgla ierīkošanu. Šāds atsevišķs lēmums bija nepieciešams, jo Kūrorta ielas 2 apsaimniekotājs nav SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi». Vēl atgādinājumam – kopumā šī projekta izmaksas ir plānotas 291 482,15 eiro apmērā, kur Eiropas fondu līdzfinansējums ir  96 357,74 eiro.

Vairāk lasiet otrdienas, 21. aprīļa, laikrakstā ŠEIT=>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *