Attēlam ir ilustratīva nozīme

Trīs promiļu reibumā aizbrauc taisni Tukuma aplī

24. aprīlī ceļa Rīga- Ventspils 63. kilometrā vīrieti «Hyundai Coupe» lokveida krustojumā jeb aplī aizbrauca… taisni. Negadījumā cieta auto vadītājs, kurš, kā izrādījās, pirmkārt, ir alkohola reibumā (3,03 promiles), otrkārt, viņam nebija noteiktā kārtībā iegūtas vadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess.

No 21. līdz 24. aprīlim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 73 notikumi, uzsākti 50 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 28 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par mopēda vadīšanu reibumā. Konstatēti divi autovadītāji reibumā un – bez iegūtas vadītāja apliecības. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturētas 4 personas. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi un 3 pērnās zāles dedzināšanas gadījumi.

 

 1. aprīlī Jaunpilī, Pils ielā, vīrietis nepārliecinājās par to, vai hidrauliskais pacēlājs ir nolaistā stāvoklī braukšanas laikā un neievēroja drošu distanci attiecībā pret ēkām. Rezultātā tika bojāta mājas siena un jumts. Uzsākts administratīvais pārkāpumu process.

 

 1. aprīlī Tukumā, Lielā ielā, savā dzīvesvietā atrasts pakāries vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

 

 1. aprīlī Pūres pagastā pa vietējas nozīmes ceļu, kurš ved no Daigones uz Kandavu, vīrietis vadīja transportlīdzekli «VW Passat«, būdams alkohola reibumā (0,24 promiles). Pārbaudē konstatēts, ka vadītājam nav noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas apliecības. Uzsākts kriminālprocess.

 

 1. aprīlī Tumes pagastā konstatēs, ka uzlauztas mājas durvis, iekļūts ēkā un nozagti divi skapīši, bet citas lietas – tīši bojātas. Uzsākts kriminālprocess.

 

 1. aprīlī Tukumā, Lielajā iela, kāda sieviete konstatējusi, ka kāds vīrietis iegājis viņas dzīvesvietā (nebija aizslēgtas ārdurvis) un nozaga mobilo tālruni. Uzsākts kriminālprocess.

 

 

VUGD

Deg kūla un šķūnis

 1. aprīlī Tukumā, Pumpura ielā, 200 m², Kuldīgas ielā dega 2000 m² un Slampes pagastā 3000 m² platībā dega kūla. Sestdien pēcpusdienā Tukuma novada Kandavas pagastā dega kūla 1 hektāra platībā un šķūnis 20 m2 platībā. Kandavā degusi saimniecības ēka

Savukārt naktī uz pirmdienu, 25. aprīli, Rūmenes ielā, Kandavā, dega vienstāva saimniecības ēka 25 m² platībā.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

  1. 24. aprīlī ceļa Rīga- Ventspils 63. kilometrā vīrieti «Hyundai Coupe» lokveida krustojumā jeb aplī aizbrauca… taisni.
   23.aprīlī Tumes pagastā konstatēs

   Gadi iet, bet analfabētisms un necieņa pret atlikušajiem izglītotajiem lasītājiem turpina savu uzvaras gājienu. Tik ļoti sarežģītā vārda “konstatē(t)s” pareiza lietošana vēl joprojām ir nereāls sapnis, bet raksta ievadteikums ir gramatikas paraugs

   1. Слава Украине :))))
    Mācaties ukraiņu valodu, jo drīz ne tikai karogus karinasim bet arī runāsim ukraiņu valoda

    1. Ar ukraiņiem un viņu vēlmēm mēs tiksim galā paši – kā nekā viņi ir normāla kulturāla un strādīga tauta, ne kā viņu un mūsu austrumos dzīvojošā austrumslāvu-mongoļu krustojuma biomasa. Bet tev gan derētu sākt cenas pārrēķināt rubļos, jo tev un līdzīgajiem tuvojas repatriācijas diena, strauji tuvojas …

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *