Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti 5. un 6. martā

Policijas ziņas

28. februārī

Irlavas pagasta «Viņķos» mājai noplēsts un sadauzīts šīferis 80 m² platībā, skursteņiem noārdītas četras mūrējuma rindas, izlauztas četras logu ailes, noārdītas plītis un ārsienas apšuvumā izlauzti ķieģeļi. Nodarīts zaudējums Ls 624,70 vērtībā.

29. februārī

Irlavas pagasta estrādē salauzti soli, no jumta norautas un sadauzītas 15 šīfera loksnes; norauti jumta kores apdares dēļi, bet attīrīšanas iekārtās izsisti logi, sabojātas trīs durvis un salauztas 16 loksnes šīfera. Nodarīts zaudējums Ls 279 vērtībā. Abos gadījumos (arī «Viņķu» mājās) vainīgās personas – trīs pusaudži vecumā no 13 līdz 15 gadiem – noskaidrotas.

3. martā

Kandavā, Lielā ielā 27, kādai 19 gadus vecai jaunietei paziņa – 23 gadus vecs vīrietis – iesitis pa galvu.

5. martā

Noskaidrots vainīgais, kurš naktī uz 4. martu Lestenes pagasta «Zelmeņos» SIA «Ceriņi» veikalam izsista loga stiklu, iekļuva veikalā un nozaga dažādas preces.

Laikā no 29. februāra līdz 7. martam administratīvo sodu protokoli noformēti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 17 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 3; par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 2; par dzīvošanu bez pases un deklarētas dzīves vietas – 1; par pašvaldības saistošo noteikumu nepildīšanu – 2.

Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēti 163 administratīvie protokoli; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 9; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 9; par ātruma pārsniegšanu – 66; par jostu nelietošanu – 13; par bērnu pārvadāšanas noteikumu pārkāpumiem – 3 un par gājējiem paredzēto noteikumu pārkāpšanu – 20.

Ceļu policija

6. martā

12.50 Rīgas-Ventspils ceļa 56. km DUS «Trest» automašīnas SUBARU vadītājs sācis braukt, neizņemot uzpildes pistoli no auto degvielas tvertnes un sabojājis uzpildes automātu.

15.55 Līgu-Veģu ceļa 6. km automašīnas AUDI 80 vadītājs iebraucis priekšā braucošās automašīnas VW PASSAT VARIANT aizmugurē, savukārt tā ietriekusies priekšā braucošās automašīnas FORD FOCUS aizmugurē. Automašīnas AUDI 80 vadītājs no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot policijai.

22.15 Engurē, Krasta ielā, aizturēts automašīnas AUDI 100 vadītājs, kurš brauca, būdams alkohola reibumā un bez autovadītāja apliecības.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *