Attēlam ir ilustratīva nozīme

Novados turpina zagt degvielu. Pieskatām tehniku!

22. februārī Tukuma novada Džūkstes pagastā no kravas automašīnas «Scania» nozagti 600 litri dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums 700 eiro apmērā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Kandavas novada Vānes pagastā no aizslēgtas garāžas nozagti 120 litri dīzeļdegvielas un 45 litri benzīna. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

No 22. līdz 24. janvārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 67 notikumi, uzsākti 43 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 – par cigarešu bez LR akcīzes markas glabāšanu. Atkārtotas pārbaudes akti noformēti 7 tirdzniecības vietās, no kurām pārkāpumu lietvedības uzsāktas trijos gadījumos.

22. februārī

Tukumā, Zemītes ielā, vīrietis, kuram piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, vadīja automašīnu «Volkswagen Polo». Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

23. februārī
Kandavā kādā veikalā pārbaudes laikā likumsargi konstatēja, ka veikalam nav izstrādāta iekšējās kontroles dokumentācija un nav inventarizācijas plāna, līdz ar ko nav iespējams aprēķināt maksimālo apmeklētāju skaitu. Policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

24. februārī
17.15 Zentenes pagastā, ceļa Līgas-Zentene-Rideļi 14. kilometrā, Tukuma novada Zentenes pagastā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,43 promiles. Uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības; par velosipēda vadīšanu bez vadītāja apliecības – piemērots brīdinājums, bet par velosipēda vadīšanu reibumā piemērots naudas sods 170 eiro apmērā.

VUGD
24. februāra naktī Birztalas ielā, Tukumā, dega vieglā automašīna 6 m² platībā.
Ziņas sniedz VUGD un VP Zemgales reģionālā pārvalde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.