Attēlam ir ilustratīva nozīme

DUS teritorijā – narkotiku reibumā

24. novembrī 1.23 Kandavas pagastā, DUS teritorijā, aizturēts vīrietis par narkotisko vielu lietošanu bez ārsta nozīmējuma. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Policija

Laikā no 23. līdz 25. novembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 57 notikumi, uzsākti 42 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 32 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par pašizolācijas ierobežojumu neievērošanu un 3 par mutes un deguna aizsegu nelietošanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu.

  1. novembrī

13.25 Tukumā, Dārza ielā, kādam vīrietim nozagts mobilais telefons. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Tiesa apmierināja izmeklētāja lūgumu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu.

15.25 Jaunpilī, Pils ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1,46 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 120 eiro apmērā.

16.10 Irlavas pagastā kāds vīrietis iegāja veikalā bez uzvilkta mutes un deguna aizsega. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un izteikts brīdinājums.

19.55  Irlavas pagastā kāda sieviete  iegāja veikalā bez uzvilkta mutes un deguna aizsega. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un izteikts brīdinājums.

  1. novembrī

14.10 Tukuma novada Degoles pagastā konstatēts, ka kāds Polijas pilsonis pirms ierašanās Latvijā nav aizpildījis elektronisko anketu vietnē covidpass.lv.

Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 10 eiro apmērā.

  1. novembrī

9.30 Tumes pagastā, Skolas ielā, konstatēts, ka četrām laternām ir bojātas lampas, kā arī nereģistrētam traktoram izsists sāna vējstikls, bet dzīvojamam vagoniņam – bojāts plastikāta stikls. Bojājumi nodarīti, šaujot ar pneimatisko ieroci. Policijā notiek pārbaude, lai izlemtu par kriminālprocesa uzsākšanu.

17.45 Tukumā, Kurzemes ielā, konstatēts, ka kāds vīrietis tirdzniecības zālē atrodas bez mutes un deguna aizsega.  Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un izteikts brīdinājums.

23.21 Tukumā, Rīgas ielā, vīrietis vadīja «Volvo V40», kaut viņam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību – Tukuma rajona prokuratūra tās bija atņēmusi uz trīs gadiem. Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Laikā no 24. līdz 25. novembrim ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama pēc  vairākiem ceļu satiksmes negadījumiem. Tā 24. novembra rītā Engures novada Smārdes pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma grāvī esošai automašīnai ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatora klemmes.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *