No Dobeles slimnīcas pagrabstāva atsūknēts ūdens

Aizvadītajās brīvdienās, no 13. aprīļa 6:30 līdz 15. aprīļa 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 73 izsaukumus. Kopumā dzēsti 34 ugunsgrēki, to skaitā seši kūlas ugunsgrēki, veikti 29 glābšanas darbi, bija arī 10 maldinoši izsaukumi.

Aizvadītajās brīvdienās, no 13. aprīļa 6:30 līdz 15. aprīļa 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 73 izsaukumus. Kopumā dzēsti 34 ugunsgrēki, to skaitā seši kūlas ugunsgrēki, veikti 29 glābšanas darbi, bija arī 10 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos nav gājuši bojā vai cietuši cilvēki.

Saistībā ar ūdens līmeņa celšanos Latvijas upēs, VUGD nebija nepieciešams veikt cilvēku evakuācijas vai glābšanas darbus.

Sestdien VUGD saņēma informāciju no Saulkrastiem, Aģes ielas, kur applūdusi dzīvojamās mājas teritorija. Tā kā cilvēkiem glābēju palīdzība nebija nepieciešama, teritorijas apsekošanu veica vietējās pašvaldības pārstāvji.

Savukārt, Ikšķilē, Māras ielā, sniega kušanas rezultātā bija applūdusi iela pie dzīvojamās mājas. Ugunsdzēsēji glābēji apsekoja teritoriju, bet iedzīvotājiem palīdzība nebija nepieciešama.

Svētdien 10:05 VUGD saņēma informāciju no Dobeles slimnīcas, kur pagrabstāvā un lifta šahtā ieplūda un cēlās ūdens līmenis. Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar Dobeles pašvaldības komunālā dienesta pārstāvjiem veica ūdens atsūknēšanu. Ūdens ieplūšana slimnīcas saimniecības telpās notika, jo ziemā šķūrējot sniegu, bija aizbērta drenāža un kūstošais sniegs nevarēja aizplūst pa kanalizācijas akām, un tāpēc uzkrājās slimnīcas pagrabstāvā.

Aizvadītajās brīvdienās notika vairāki plaša mēroga ugunsgrēki.

Sestdien 20:20 VUGD saņēma informāciju, ka Cēsīs, Cepļa ielā, deg koka guļbūve. Ugunsgrēkā izdega ēkas jumta konstrukcijas 150 m² un 1. stāvs 30 m² platībā.

Svētdien 16:16 VUGD saņēma informāciju, ka Talsu novada, Gibuļu pagastā, deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka pusotrstāvīgai dzīvojamajai mājai deg jumts un bēniņi 150 m² platībā.

Šonakt 01:25 VUGD saņēma izsaukumu uz Ventspili, Tārgales ielu, kur dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, pašvaldības policijas darbinieki no mājas pirmā stāva izglāba apmēram 55 gadus vecu vīrieti. Ugunsgrēka rezultātā izdega ēkas veranda pirmajā un otrajā stāvā, kāpņutelpa, trīs istabas otrajā stāvā un jumts, kopumā 200 m² platībā. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga smēķēšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *