Melnezerā meklē, iespējams, noslīkušu jaunieti/Papildināts/

8. jūnijā 22.36 Valsts policija saņēmusi informāciju, ka Melnezera peldvietā, iespējams, noslīcis 1997. gadā dzimis vīrietis.

Jau vēstījām – 8. jūnijā 22.36 Valsts policija saņēma informāciju, ka Melnezera peldvietā Tukumā , iespējams, noslīcis 1997. gadā dzimis vīrietis.

Jaunā vīrieša meklēšanas darbi turpinājās visu nedēļas nogali un arī darba nedēļas sākumā, bet, diemžēl, bez panākumiem.

Kā ziņo atbildīgās iestādes, ūdenstilpni turpina pārmeklēt kā ugundzēsēji glābēji, tā arī brīvprātīgie (darbus gan apgrūtina necaurredzamais dūņu slānis). Tādēļ iedzīvotāji vēl arvien tiek aicināti atturēties no došanās uz peldvietu Melnezerā!

Komentāri

 1. Kāds, Edgar, sakars ezeram ar neuzmanību? Aizbērsim visus dīķus un ezerus, kur kāds reiz noslīcis? Ir jābūt uzmanīgiem pašiem un tad arī nekas nenotiek!

 2. Neuzmanību?! Vispār ir zināms, kas atrodas ezerā? Jābrīnās, ka vispār tādā drīkst peldēt..

 3. Varbūt ir jāuzvertē savas spējas peldot, plus, ja Tu esi alkohola reibumā nebūtu ieteicams peldēt. Jo cik zināms, jaunietis bija iedzēris un iepeldejis pārāk dziļi, lai spētu paša spēkiem tikt laukā no ūdens. Tur ar aizbēršanu nav nekāds sakars… 😉

 4. Senāk glābēji līdz 23:00 sēdēja pie melnezera un uzmanīja visu. Tagad vispār neviens tur vairs nesēž, tādēļ ir kārtējie slīcēji. Galvenais ir pateikties tagad pilsētas domei kuriem ir žēl pāris kapeikas priekš glābēja.

  1. Tur ir cilvēki kas uzmana tur visu , kā arī lai mazi bērni neaizpeld pārāk tālu . Man tur pazīstamie ir kas tur uzmana visu , bet nevar jau tikt visiem cilvēkiem līdzi ja tur ir ļoti daudz cilvēku

  2. Pilnīgī, piekrītu, ir jābūt glābējiem, un nevis pievērst uzmanību, savām nodarbībām, un treniņiem, bet vairāk cilvēkiem, kuri uzturas, ezera klātbūtne!!

 5. Iespējams noslīkušu? Tad varbūt nenoslīka? Es kautko nesaprotu… Bet skumji,līdzjūtība tuviniekiem.

 6. Tai ezera es ari gadus atpakal gandriz nosliku. Saka nakt tada ka kudra uz augsu un sakas bailes peldeju uz aru gar krastu nopeldeja cuska liela. Balta melna balta melnam svitram kautko táádu biju redzejusi latvija pirmo reiz. Esu redzejusi kad rada kad arzemes tadas ir. Redzot sakas panika aizravas elpa saku aireties uz atpakalu saku slikt. Labi kad mása bija kas sniedzas pec manis un izvilka ára. Es nevareju parunát, triceju parbijusies. No ta laika vairs néju tur peldet.

 7. Jau no seniem laikiem zināms,ka Melnezeram ir dubultais dibens,tā kā pilnīgi iespējams,ka slīkoni neatradīs!
  Un nevajag vainot pie tā pilsētas Domi,ne jau nu Tukuma mēris lika čalim tur iet peldēties! Tik pat stulbi būtu vainot Domi pie tā,ka man vakar no Maximas salātiem bija šķidrs vēders!
  Sargi sevi pats un tad arī neesošais Dievs tevi sargās!

 8. Skolas laika tur pildijam GDA normas,bet tad tur bija peldetava.Vispar jau tas ezers ir vitigs,jabut uzmanigam,bet ja lietojis pa celiem dzilak nekada gadijuma

 9. Nafig līst vafelē peldēt?!Un tie kas vaino tagad domi,ka glābēju nenoalgo-jums domes nozīmētu pakaļas slaucītāju nevajag?!Ja nav prāta tad nav!

 10. Jaunībā arī tur slīku… Da nafig to Sātana katlu !!! Pa tām divām gultnēm 80-tajo jau runāja !

 11. Vai nav vienalga cik gultnes-kaut vai piecas, peld taču pa ūdens virsējo slāni 🙂

 12. ”K” pastāsti, kas tur ir tik tāds, ka nedrīkst peldēt? (Poga *atbildēt* komentāram nedarbojas -_-)

 13. Kauli, koki, pāļi, naglas vecajā laipā vai kas nu tur ir bijis agrāk un sabojājies laika gaitā, vietām ūdenszāles biezā slānī. Cilvēki, vai nu to nezin vai ir pilnīgi vienalga.

 14. Līdzjūtība tuviniekiem!

  Bet viens ir skaidrs , katram pamuļķim 24/7 blakus nenoliksi pa glābējam.

 15. Līdzjūtība Vecākiem. Un kāda starpība dzēris vai nē….bērns vai lielais…..var dzīvē gadīties visādi…nevienam nav zināms kā mirs….tapēc savas mulķības paturiet pie sevis lūdzu.

 16. Es arī bieži peldu Melnezerā..gribētos zināt ar ko tik bīstams ir ezers? Saprotu ka dziļš.. ir redzēts arī Zalktis peldam..
  Nostāsti daudz un dazādi, bet vai patiesi

 17. Ja ezers tik bīstams, varbūt jāveic vēl papildus labiekārtošana, lai bērniem un jauniešiem būtu drošāk. Melnezers tomēr bija, ir un būs tuvākā vieta, kur Tukuma jaunieši un bērni var vasarās atpūsties un peldēties.

 18. Ik katra ūdens krātuve var būt bīstama,taču kas attiecas uz Menezeru-tur ir daudz avotu,un protams ūdens var būt krasi atšķirīgs. Un nav nozīmes vai cilvēks dzēris vai skaidrā,tas var notikt ar jebkuru. Šim cilvēkam vienkārši nepaveicās! Žēl ģimenes…

 19. Izskatās, ka kāda pirmo reizi ieraudzījusi, kā izskatās zalktis no sāna/ apakšpuses…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *