Attēlam ir ilustratīva nozīme

Autovadītāju ievērībai: vietām joprojām ir īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi; pēcpusdienā austrumu daļā tos pasliktinās putenis

Salīdzinot ar situāciju no rīta, šodien uz plkst. 12.00 braukšanas apstākļi pa valsts autoceļiem ir uzlabojušies, tomēr dažviet tie joprojām ir īpaši apgrūtināti. Ļoti apgrūtināta braukšana patlaban saglabājas:

  • Jelgavas šosejas (A8) posmā no Meitenes līdz Jelgavai;
  • no Jelgavas, braucot Iecavas un Kalnciema virzienā;
  • Liepājas šosejas (A9) posmā no Kaģiem līdz Apšupes krustojumam;
  • uz reģionālā autoceļa P112 posmā no Grobiņas līdz Aizputei;
  • Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīgas līdz Salaspilij;
  • Tallinas šosejas (A1) posmā no Berģiem līdz Gaujas tiltam.

Visā Latvijā ir apgrūtināta braukšana pa reģionālajiem un vietējiem autoceļiem.

Valsts autoceļu uzturētāji turpina veikt ziemas uzturēšanas darbus un patlaban ceļu tajos iesaistītas 122 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Meteorologi prognozē, ka dienas laikā gaidāma stipra snigšana un putenis valsts austrumu daļā. Autoceļi būs sniegoti, puteņa laikā var būt ierobežota redzamība. Stiprs vējš turpināsies  arī piekrastē.

Aicinām autobraucējus plānot papildu laiku ceļam, jo satiksme daudzviet ir palēnināta. Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci.

Par slideniem un sniegotiem ceļu posmiem, lūzušiem kokiem un citiem sarežģījumiem valsts autoceļu tīklā, aicinām informēt, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook un  aplikācijā Waze.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *