Marija, Marika, Marina
Stacijas iela, Tukums
Foto: Agita Puķīte

Stacijas ielā Tukumā iedzīvotāji lauž savus transportlīdzekļus

Twitter
FaceBook
print
2014. gada 23. februāris 13:43

Jautā lasītājs:

– Atbrauciet un paskatieties, kāda izskatās Stacijas iela Tukumā. Bedre pie bedres, dubļu jūra, izbraukt nevar, tikai salauzt automašīnu. Vai tiešām to neviens neredz? Darbus vajadzēja plānot tā, ka nebūtu jāpārbauda ne tukumnieku pašu, ne viņu transportlīdzekļu izturība. Vai ir normāli, ka Tukumā visus os darbus, ko citviet dara vasarā, te dara rudenī un ziemā, un pēc tam pārmet iedzīvotājiem, ka viņi nav pacietīgi, izturīgi un nesaprot pašvaldības problēmas?! Visiem tiem, kas iedzīvotājiem iesaka vēl paciesties, aicinu pašiem pa šo ielu izbraukt un tad gudri runāt. Mums ir jābrauc katru dienu, un nu reiz pacietībai ir pienācis gals.

Tukuma novada domes komunālā dienesta vadītājs Ģirts Ruģelis pastāstīja, ka, apņemoties darbus sākt rudenī un pabeigt pavasarī, pašvaldība labi apzinājusies, ka pavasarī pirms iela būs atkususi, varētu būt problēmas: “Taču, lai nezaudētu laiku, tika nolemts rudenī darbus tomēr sākt, jo laika apstākļi to atļāva. Šajā brīdī problēmas rada lietus, jo ūdenī bērt šķembas nav nekādas jēgas un arī nozīmes, jo to visu tāpat braucot izsit ārā vai noskalo nost. Jau ir panākta vienošanās ar SIA «Strabag» vadītāju Māri Paideru, ka tiklīdz paliks nedaudz sausāks, šai ielas daļai uzbērs šķembas.”

Ģ. Ruģelis iesaka autovadītājiem šajā brīdī izmantot apbraucamo ceļu pa Tirgus/Kandavas un Stacijas ielu, tomēr, ja situācija rekonstruējamajā posmā palikšot vēl sliktāka un ja iedzīvotāju sūdzību būs vēl vairāk, iespējams, var nākties ielu slēgt vispār un tad visa satiksme tiks novirzīta pa apbraucamo ceļu.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. es teica:

  kur problēma,var braukt apkārt!ielu lai slēdz,tad neviens nekunkstēs.

 2. stacijas iela teica:

  Aizliedziet braukt pa šo ceļu smagajam mašinam, un viss bus kartiba!

 3. saka teica:

  Ja brauc ar atļauto ātrumu, nav nekādu problēmu. Vienkārši vajag ievērot zīmes.

  • lauki teica:

   Tieši tā. Un nevajag vilkties ar kājāmgājēja ātrumu, tas kaitina pārējos. Un ja tik ļoti žēl to savu mašīnu, var braukt apkārt pa asfaltu. Kaut gan normālā stāvoklī esošai mašīnai pāris reizes dienā izbraucot to mazo gabaliņu nekas nenotiks, priekš tam ir amortizatori un viss pārējais. Lai pēc tam brauktu pa smuku ceļu, ir tomēr jāpiecieš dažas neērtības. Starp citu patreiz laukos daudzi ceļu posmi ir vēl sliktākā stāvoklī un tur arī nevar vilkties, citādi nekur neaizbrauksi.

   • to lauki teica:

    Iemācies savu laiku plānot un izbraukt, ne gulēt, pamosties un lidot pēdējā brīdi, nebūs jānervozē un nervu ārsts jāmeklē.
    Laikam ārstu komisiju pa blatu izgājis. Vēl gudri spriest par amortizatoru nežēlošanu , auto laušanu… Tā tik rīkojas ar to “kas nav mans”.

    • lauki teica:

     Ar nerviem man viss kārtībā. Bet Tu laikam esi viens no tiem, kam par citiem nospļauties. Paskaties spoguļos uz tiem, kas aiz muguras Tev. Protams, ja brauc no 20 līdz 40, tad atvaino par pārmetumiem. Es te runāju par tiem, kas velkas uzsvērti lēni, nedomājot par citiem.

     • pp teica:

      Kad tu pa savu naudu nopirksi auto un remontēsi to, tad dir…i savādāk!

      • jaunais vilnis teica:

       KĀ NAGLAI

      • lauki teica:

       Man liekas, ka tas dirsējs esi Tu pats. Par savu naudu esmu nopircis vairākas mašīnas un dažreiz arī remontēju tās pats, ja nepieciešams.Un tas ceļš arī šodien joprojām ir normāls. Un ja kāds galīgi nevar pavilkties, tad braucu viņam mierīgi garām saskaņā ar noteikumiem (282.19. 319.zīme “Apdzīt aizliegts”. Aizliegts apdzīt jebkurus transportlīdzekļus, izņemot atsevišķi braucošos transportlīdzekļus un to sastāvus, kuri brauc ar ātrumu, mazāku par 30 km/h;)Tā lūk. Jaunais vilni – ej izgulies.

       • to lauki teica:

        Kurš stulbenis pērk, lai triektu, lauztu un remontētu, acīmredzot piečinī, lai iesmērētu, tādi ļočiki tukumā redzami, tikai policisti taisa atskaites uz siksnām, spuldzītēm un citiem sīkumiem – pelna bonusus.
        Vai neesi padomšajis, ka ar savu lidošanu tu lidini grantētā ceļa akmeņus pārējo logos un lukturos?

        • lauki teica:

         Nu ar Tevi viss skaidrs – īpaši pareizs onkulītis. Un es nemaz tur nelidoju, bet braucu tā kā vairums braucēju – 30 līdz 50.

         • to lauki teica:

          Lauki tu neesi normaals!! Vienreiz trapiju uz ta cela un viklos un 15 -20 kmh jo cels ir briesmiigs, ja tev nav zeel savas mantas tad nedomaa ka citiem ir taa pat labaak aizej pie psihologa un izarste nervus agresor! Varu iedomaties ka tu tur pie stures ardies : D LOL nakamreiz kad brauksu speciali brauksu veeel leenak ar ceriibu ka buusi aiz muguras 😀 Starpcitu 10km zemescelu braucu 15-25 min lai saudzetu un nenosmeretu masinu 😉 macies no manis cik pacietigam jabuut!

 4. auto. teica:

  Tiešām,ja negribi tad nebrauc pa šo ielu,nav jau spiesta lieta.Ja uskati ka tava mašīna tiek lauzta un nepanes šo ceļa posmu ,brauc tad par apbraucamo ceļu ,kur ir problēma?

 5. haha teica:

  ‘iesaka autovadītājiem šajā brīdī izmantot apbraucamo ceļu pa Tirgus/Kandavas un Stacijas ielu’ ta ka tur būtu labāks 😀

 6. Armands teica:

  A kā jūs domājāt – tukuma domei cilvēki…..Paskaties uz pašu Ruģeli – jautājumi???!

 7. xx teica:

  Ja katru dienu jābrauc uz Lauktehniku, diez kas nav…mašīna netīra, jākratās pa bedrainu ceļu…Var jau braukt apkārt, bet laiks ir nauda! nevaru sagaidīt kad tas vienreiz beigsies…:)

 8. Vietējais teica:

  Apbraucamais ceļs nav diez ko labāks! Šajā slapjajā lietus laikā tur ir tikpat traģiski kā Stacijas ielā.

 9. ilze teica:

  Vajag jau arī saprast,ka vēlāk būs skaists un jauks ceļš.Tad ko lai dara lauku cilvēki,kam katru dienu jābrauc lieli attālumi un pa kādiem ceļiem. Jāiemācās kaut nedaudz pacietība.

  • lauki teica:

   Tieši tā. Tikko braucu pa šo ceļu iekšā Tukumā. Nav nekādu bedru, un kad atkal būs, gan jau pielīdzinàs. Pacietīsimies un jauku pirmdienu visiem autobraucējiem.

  • Ilze - milze teica:

   Laikam jau Tev nav sava auto – iebrauc servisā un tad sapratīsi par ko šis raksts…. kapēc man būtu jāmaksā nodoklis un ne mazais, lai lauztu savu auto, un nākamais ir kapēc man būtu jāmet tik lielu līkumu, tam ir izskaidrojums – un tas ir tāds, ka mūsu “mud….ki” (atvainojos par izteicienu ) nemāk plānot darbus, ja gandrīz pusgadu vienu ielu jālabo….

  • jaunais vilnis teica:

   ciešas 23 gadu, bet nauda vai bedrē vai kūmu kabatā
   būs būs labāk, tikai kam?

 10. Arturs teica:

  Ceļa posms ne tik skarbs cik kaitinošs. Tāpat kā laiks, kurā mūsu pilsētā viss tiek darīts. Protams, salīdzinoši ceļš ir labākā stāvoklī nekā daudzviet citur ārpus Tukuma, bet vai tiešām pārsimts metru gari ceļa gabali jāmarinē mēnešiem? Pērn 200m posms Smilšu ielā vasaras laikā izfrēzēts asfalts gandrīz 2 mēnešus stāvēja. Visu cieņu labajiem nodomiem, bet reizēm sanāk, ka process un neērtības aizēno rezultātu.

 11. incis teica:

  Ir jau jauki: ja nav jaunas bildes, ielikt to no rudens laikiem. Stacijas ielā jau sen tā vairs neizskatās.
  Un kam nepatīk, var saudzēt savu auto un braukt riņķī. Tādi jau mēs esam. čīkstam par visu un vienmēr.

 12. Alex teica:

  Ko čīkstiet , izlepušie pilsētnieki, kam nepatīk brauciet apkārt. Ko lai mēs laucinieki darām ? mēs vispār asfaltu neesam sedzējuši ?

 13. Lotus teica:

  Aka tad savadak var naudu izsaimniekot ,ja ne šita.

 14. ģirča teica:

  Jūs jau te runājat ne pa tēmu-sakne jau ir citur! vai jūs aizmirsāt,kad šo posmu sāka taisīt? novembra beigās!!! pie mūsu jau tā kvalitatīvajiem ceļa būves darbiem!! vai nevarēja darbus sākt pavasarī! piķīti vajadzēja iesmelt! sacūkot un pamest… visu ziemu būtu vālējuši pa veco šosi! Vispār besī šie kunkstieni,ka jāpaciešas! varējām paciesties pavasarī!

  • lauki teica:

   Es nu gan tur neko sacūkotu neredzu. Grunts dabīgi nosēdīsies un varēs klāt asfaltu. Ja nebūtu šīs nedabīgi siltās ziemas, ceļš būtu sasalis, sniegots un nekādas bedres nebūtu. Un tagad jau arī sliktāks ceļš ir kad līst lietus. Patreiz viss ir kārtībā, lai visur būtu tādi grants ceļi. Bet mums jau dažiem nekas nav labi, vienmēr meklēs kur pakasīties.

 15. Ted7 teica:

  Labs slēdziens….nepatīk brauc riņķī!Nepatīk dzīvot Tukuma,pārvācies citur!To ka ceļš ir briesmīgs,nekas,nečīksti,pacieties!Būs labāk!Rudenī nāks SC pie stūres,viņi salabos!

 16. justīne kliedere teica:

  vairums taču braucam ar džipiem uc bezceļu auto ku tās dažas bedres vispār nejūt. pat nesaprotu par ko cepiens. bilde veca, tas gan, plaude vairs savu pēcpusi pacelt nespēj lai nofotogrāfētu aktuālo, necien savus abonentus it nemaz.

 17. www teica:

  Cilvēkam jau nekad nav labi,visur bedres un līkumi.Lauktehnikā uztaisīja gājēju celiņu ar asfaltu un apgaismojumu,bet lielākā daļa tāpat iet caur Sporta kompleksa teritoriju,kaut tur nav ne tuvāk un ir dubļi.Ieradumam ir liels spēks.

 18. pp To autoram teica:

  Tie kuri plāno tos darbus, tā pat Tevi nesapratīs, jo brauc ar dienesta auto, vai privāto, bet ar iedalītu naudu auto remontam, tāpēc nezin, ko nozīmē par savu naudu labot auto vai pirkt degvielu!!!

 19. mierpilsoniitis teica:

  aizverat mutes iideetaaji.nepatiik dziivot tukumaa vaacaas uz dobeli,tad redzeesiet cik laba dziive

  • To mietpilsoni teica:

   Man patīk Āfrikā, kur nēģeri ir melni un meitenes tur īstie velni, bet labāk lATGALĒ un latgals zilie sili un ceļš, kas ved uz pašu Smukumu – pie vienīgi palikušā mietpilsoņa Tukumā. Vai mēris atkal klāt un sasaucamies setiņu kuiļu rūciena attālumā. Aūū mietrpilsoni, vai kāds pēc tevis ir vēl TUKUMĀ?

  • Laima teica:

   Vārds vietā. Jau vairākus gadus cenšos samainīt divus savus dzīvokļus no Tukuma uz jebkuru citu Latvijas pilsētu. Bezcerīgi. Kā cilvēki uzzina ka te tiks attīstīta lidosta, vairs mainīt negrib, pat no Latgales. Nolādēta pilsēta ar visus stulbo domi un tās idiotiskajiem lēmumiem. Pat nezinu ko darīt.

   • Fui teica:

    Laimai. Te varētu teikt filmas ” Pūt, vējiņi” (jeb Raiņa) vārdiem: Nelād, māt; es jau tavas māsas bērns”. Vai tavi draugi, darba biedri un tuvinieki, kas dzīvo Tukumā, arī ir tevis nolādēti?

    • jaunais vilnis teica:

     Laimai viss pareizi, tikai ne lidosta, ne pilsēta vainīga. Visās valstīs lidaparāti lido pār cilvēku galvām un nekādas kompensācijas viens otra kabatā negrūž.
     Bet tai klīrīgajai “fui” gan gribas jautāt kur Tukumā ir zelta darba vietas, ja vien ierēdņu bars, kurš uzblīdis un kā parazīti sūc nodokļu maksātāju naudu.

     • vecais vilnis teica:

      Aizej paraudāt savā spilventiņā.

      • jaunais to vecais vilni teica:

       Rau, kur viens deputatnieks ciniķis – ņemu cik gribu no nodokļu maksātāju kabatas 700 un pat 1500 ls būs par , izpriecām arī vajag.
       tādus vajadzētu ne tikai aizslaucīt, bet mantu arī konfiscēt, kaut kādi pusjanukoviči iesēdušies.

       • vecais vilnis teica:

        Neuzminēji gan. Strādāju algotu darbu privātfirmā un saņemu labu algu, jo strādāju daudz. Arī nodokļus maksāju. Ja tev tik ļoti nepatīk pastāvošā iekārta, tad dibini savu partiju, pulcē savus domubiedrus un mēģini kaut ko mainīt. Citādi īdi kā tāda neaplecināta tele.

   • aidā teica:

    Laima, verēji izvēlēties nepatiesības stāstīšanai citu tēmu, Tukums ir viena no retajām pilsētām valstī kur nav straujš iedzīvotāju skaita samazinājums un ir viens no zemākajiem bezdarba līmeņiem. Darba vietu salīdzinājumā ar tuvējām pilsētām ka Talsi, Dobele, nerunājot par Kandavu tiešām ir ļoti daudz, un viss notiek, ja gribi varu palīdzēt tikt prom Tev no Tevis tik nemīlētās pilsētas.

    • ha-ha teica:

     Tā Laima jau ir no tās lidostas pretinieku kompānijas. Meklē atkal vietu, kur pakašķēties. Cilvēki jau apraduši ar viņiem un nepiegriež vērību.

   • vilnis teica:

    Ja tev tas dzīvoklis kādā no jaunajiem projektiem, kas celti no būvgružiem un jau tagad vienās plaisās.. tad var tikai izteikt līdzjūtību, tos neviens nemaina un nepērk. ar mākleriem kas piedāva palīdzību nav vērts ielaisties, nav tik sarežģīti pašam visu nokārtot notārie un zemezgrāmatu

 20. Eriks teica:

  A ko dariit tiem kuri dzivo piemeram Jaunsatos? Vini lauz katru dienu un nekunkst!

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool