Valgudis, Ralfs, Vitālijs
SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītājs Oskars Kļava
Foto: Liena Trēde

Kandavas komunālajos – štatu samazināšana, nodaļas pagastos un dažādi projekti

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 1. decembris 08:17

Tikko apritējis mēnesis, kopš Kandavas komunālā saimniecība tikusi pie jaunas vadības. Un tas ir noticis laikā, kad viens vērienīgs projekts nule kā noslēdzies, bet deputāti jau devuši akceptu jauniem plāniem. Tādēļ, izmantojot iespēju, uz sarunu par to, kas šobrīd SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» aktuāls un kādas ir nākotnes ieceres vai iespējas, aicinājām uzņēmuma vadītāju Oskaru Kļavu.

Pēdējā novada domes sēdē tika prezentēta šī brīža finanšu situācija uzņēmumā,  iespējamie riski un rīcības plāns, lai no tiem izvairītos. Kā viens no risinājumiem, lai nesadārdzinātu pakalpojumus klientiem un optimizētu pilsētas ūdenssaimniecību, tika piedāvāts samazināt personāla izdevumus jeb, precīzāk, darbinieku skaitu attīrīšanas iekārtās Valteru ielā. “No 1. decembra ieviešam jauno kārtību un darba attiecības turpinām tikai ar vienu cilvēku. Atlikušie trīs darbinieki tika izvērtēti, arī piedāvāts darbs, tomēr viņi izvēlējas to nesaglabāt.” Visticamāk, kā uzsver O. Kļava, tas tādēļ, ka neesot bijis iespējams piedāvāt darbu maiņās. Šobrīd attīrīšanas iekārtās cilvēks strādās no 8.00 līdz 17.00, liela daļa procesu notiek automātiski, bet avārijas situācijās, ja tādas radīsies, paredzēts, ka pēc vajadzības “pieslēgsies” arī citi komunālās saimniecības darbinieki. Tieši kā tas tiks organizēts, par to vēl tiekot domāts, bet skaidrs, ka cilvēkiem vai vismaz atbildīgajam būs jābūt “sazvanāmam“. Tāpat darbiniekam ir pieejama dienesta automašīna – lai varētu nodrošināt operativitāti.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 30. novembra, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Humors, nav kas Satīra teica:

  Ingu jau neauc priede, bet Vicinska, un radiniece ir amatā. Inga apprecējās ar Valtu Siļķi, bet kaunējās no uzvārda.

 2. Humors, nav kas satīra teica:

  Cik ilgi Dambretes čempions, pensionārs, 2 grupas invalīdz dzīvos bez ūdens…Gudriķes kundze, kad rakstiet slavas rakstus pa damdreti pieminiet, ka laureāts nes vēl joprojām ūdeni ar spaiņiem un labierīcības nekādas. Bet toties skaits skats uz Abavas senleju:)

 3. Pie bagātās kundzes teica:

  Šis nu būs tas priekšnieciņš- rīkotājs?

  • secinājums teica:

   Šie vārdi ir ņemti no kinofilmas Ceplis, bet taisnība ir tajā, ka nekas jau pa šiem 100 gadiem nav mainījies – kungi ar savām lipīgajām roķelēm šeptē pa tautas ķešu, bet tauta laimīgi smaida un liekulīgi apsveic šamos jubilejās.

 4. Kā ta teica:

  Kandavnieks spēka gados varēja strādāt, bet štofis to nokoda. Laikam bail bija, ka visas vistiņas šim atņems.

 5. 00. teica:

  Nu tik Kandavā komunālajiem sāksies pelnīšanas ēra ūdens un tualete būs palikusi tik lēta un būs smaržigs gaiss par velti tikkai tie cilvēciņi kuri veica šo komunālo projektu nevienam nav atbilstoša izglītība-visi baigie komercnieki lai nu veicas…

 6. opis teica:

  ja nebūtu tie drausmīgie ,,parādnieki,, tad komunālie paceltos uz augšu ,kāpēc aiztiekat ingu ja jūs par viņas dzīvi smalki nezināt suņi tādi

 7. nesaprot! teica:

  Nesaprotu nekad to KURAM KĀDA STARPIBA IR KURŠ AR KO GUĻAMISTABĀ DARA? Manis peec kaut ar pus Kandavu, galvenais lai dara savu darbu! Besii šitie sveču turētāji!

  • svētais tēvs teica:

   Šeit varētu Jums iebilst, jo, ja vīrišķis savā auru laika trakumā cērt visu, kas kustās un kas nekustās, tad otrā dienā viņš nekāds dižais darbinieks vairs nav. Tā sacīt jāsaka – viss darba spars tam ir izgājis caur kuli.

 8. secinājums teica:

  Gudriķe nav nekāda gudriķe,patīk viņai slavas dziesmas dziedāt tiem kam ir kāds sakars ar Kandavas domi pat par tiem ,par kuriem zina visa Kandava,ka ir liels dzērājs un rupeklis,bet viņa visu sagriež kājām gaisā un par muļķi pataisa godīgu cilvēku.Tāpēc sēž domes telpās ,lai dziedātu slavas serenādes,nevi rakstītu taisnību.

 9. Heidebrigita teica:

  Brīnos par Kandavas domes bezspēcību,piespiest apsaimniekotājam Guntim Meijeram,pildīt savus pienākumus godprātīgi un vienreiz pa visām reizēm savest kārtībā Zīļu ielas 12 nama pagraba logus,ielikt loga rāmus ar stikliem ,nevis aaizvilkt plēves,kura daži iedzīvotāji atplēš,jo kartupelīsi dīgstot,bet to .ka pirmā stāva iedzīvotājiem ir auksti dzīvokļi un nāk iekšā liels mitrums no neaiztaisītiem logiem un no turētām saknēm,jo šie pagrabi nav celti saknēm,nevienu neuztrauc.Tieši otrādi atļaujās riebeklības un apvainojumus izteikt.

  • zinātājs teica:

   Tieši tā – pagrabi tiešām nav paredzēti dažādu produktu un materiālu uzglabāšanai. Ir jāsaprot Jevropas vērtības un jāzina, ka pagrabu īstā sūtība ir kaķu auru laika “rotaļu” vieta (arī bomžu un šodienas zelta jaunatnes).

  • o jē teica:

   izvelc savu pakaļu no istabas un paskaties ir stikli logos vai nav un tad pīksti heides tant.

  • Ierēdnis teica:

   Tad, kad pirms pāris gadiem bija jāsavāc paraksti Daiņa Daņiļeviča iniciatīvai piesaistīt Eiropas fondu līdzekļus lai visas 3 mājas nosiltinātu un ieviestu regulējamu apkures sistēmu, tad visas penžas bija vareni naskas uz šīs idejas norakšanu jau saknē. Tagad jums, redz, auksti un liels mitrums dzīvokļos, ja? Neko citu neesiet pelnījuši.

   • Spainis teica:

    Bet kā mēs dauzi ozoli ielas iedzīvotāji zinām, tad Dainis jau to aiz labas sirds nedarīja jo zināja ka viņam kā projekta bīdītājam pienāksies savi 10% no projekta izmaksām.Secinājums ka tas viss tika darīts ar aprēķinu!!!

    • Ierēdnis teica:

     Un? Lai cilvēkam tiek tie 10%, savu darba apjomu tur bija ieguldījis un būtu ieguldījis vēl vairāk. Toties visiem komunālie rēķini būtu kapeikas. Jūs skauģi esat un protat tikai gānīt un protestēt, un pēc tam baurot, ka viss ir slikti.

 10. Dainis teica:

  Если каждому давать – поломается кровать
  Parasti jau gulta netur…

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool