Hermīne, Estere

Kad nav sniega vai saules, meklēsim gaišumu sevī!

Autors: Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas skolotāja Kristīne Čākure
Twitter
FaceBook
print
2013. gada 23. decembris 16:06

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notika vairāki skaisti pasākumi. Katru decembra pirmdienu visi pulcējās, lai pateiktu paldies par labajiem darbiem un iedegtu svecīti Adventes vainagā. Pirmo svecīti iededza Artūrs Jekovičs (4.b), 2. – Laura Amanda Valtmane (9. b), 3. – Linda Krauze (11. kl.) – šie skolēni katrs savā klašu grupā ieguvuši visaugstāko vidējo atzīmi, aktīvi piedalījušies dažādās ārpusskolas aktivitātēs un ir arī lieliski klasesbiedri.

13. decembrī Kandavas luterāņu baznīcā mūsu skolas kori, ansambļi un popgrupa «Abaviņa» izdziedāja Ulda Marhilēviča un Guntara Rača muzikālo ciklu «Gaismas atgriešanās». Skolēni uzstājās no sirds, un, šķita, pat debesis viņus uzklausījušas, jo saule todien spīdēja pavisam pavasarīgi. Gaiša noskaņa virmoja arī pensionēto skolotāju eglītē. Paldies viņiem par skaistajām dāvātajām piparkūkām!

18. decembrī skolas eglīte ap sevi pulcēja 1. līdz 6. klašu skolēnus. Viņus iepriecināja moderno deju dejotāji (skolotājs A. Aļošins) un sākumskolas teātra pulciņa (vadītāja I. Grunte) dalībnieki ar muzikālu izrādi «Vecīša cimdiņš». Dziesmas izrādei iemācīties palīdzēja skolotāja Ivita Leja, bet dejas soļus Gatis Frīdenbergs. Pēc tam skolēnus jautrā ballītē izklaidēja viesi: Kašers (īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis) un Jogita Pūpola.

20. decembrī pie eglītes satikās 7. līdz 12. klašu skolēni. Viņu priekam teātra izrāde «Ziemā vajag sniegu», ko sagatavojuši vienaudži skolotājas I. Auziņas vadībā. Vainīgais sniega trūkumā izrādē tika atrasts, un uz brīdi likās, ka arī laukā jābūt sniegam. Bet nekā, jāiztiek vien ar to, ka sniega gaidās visa skola šogad rotājusies baltās sniegpārslās. Vēlāk skolēni vakartērpos ieradās uz balli, kur par mūziku rūpējās grupa «Hallo» no Talsiem, un visa vakara garumā izmantoja ziemīgā foto stūrīša pakalpojumus.

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas kolektīvs ļoti atzinīgi novērtē arī vecāku atbalstu un saka mīļu paldies Viesturam Dreimanim par skolai dāvātajām eglītēm. 1.-6.klašu skolēni un skolotājas pateicas Labrenču ģimenei, Petroviču ģimenei, Kadiķu ģimenei, Indriksonu ģimenei, Štofertu ģimenei par atbalstu skolas Ziemassvētku pasākumam.

Lai visiem silti, mīļi svētki!Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool