Trešdiena, 2019. gada 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris
Andris Bēziņš un Inta Feldmane

LPP/LC Tukuma nodaļas sapulcē

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2007. gada 6. decembris 10:52

5. decembrī LPP/LC partijas Tukuma nodaļas pirmajā sapulcē, kas notika pēc partiju apvienošanās, piedalījās partijas Saeimas frakcijas vadītājs Andris Bērziņš un deputāte Inta Feldmane.

Andris Bērziņš sapulces dalībniekus informēja par uzdevumiem, kas veicami, lai izveidotu jaunās partijas struktūras ,un aicināja izvirzīt delegātus partijas kongresam, kas notiks 8. decembrī.
Ar lielu interesi partijas biedri un atbalstītāji noklausījās abu Saeimas deputātu stāstījumu par frakcijas līdzšinējo darbību Saeimā un par piedalīšanos sarunās par jaunās valdības koalīcijas veidošanu.
LPP/LC frakcijas 10 deputāti gada laikā kopš 9. Saeimas vēlēšanām ir kļuvuši par labu komandu. Lēmumi top demokrātiskās diskusijās, tiek respektēts visu viedoklis. Tādēļ balsojumi Saeimas plenārsēdēs ir motivēti, iepriekš nopietni pārdomāti. Vienmēr frakcijas sēdēs piedalās arī LPP/LC ministri I. Godmanis, A. Šlesers, A. Baštiks, O. Kastēns.
A. Bērziņš analizēja A. Kalvīša vadītās valdības darbu, izvērtējot gan tās labos darbus, gan tos aspektus, kas izraisīja sabiedrības neapmierinātību. Tika pārrunāti arī iespējamie nākamās valdības veidošanas varianti.
Sapulces noslēgumā partijas biedri un atbalstītāji vienojās par nākamo tikšanos 3. janvārī, lai izveidotu nodaļas valdi. Tiek aicināti piedalīties arī visi tie bijušo abu partiju – LPP un LC biedri un atbalstītāji, kuri nebija ieradušies uz šo pirmo kopīgo tikšanos.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.02.20 | 20:00

Volejbols Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool