Pirmdiena, 2019. gada 24. jūnijs
Jānis

Kandavas kausa orientēšanās sportā ieguvēji noskaidroti

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2011. gada 30. septembris 19:08

Saulainā 26. septembra pēcpusdienā notika orientēšanās sacensību «Kandavas kauss 2011» 2. posms. Tajās piedalījās 43 dalībnieki no Kandavas, Talsu un Dundagas novadiem (pirmais posms notika 17. maijā).

Sacensības organizēja sporta klubs «Kandava» sadarbībā ar ceļojumu un orientēšanās klubu «Silva» un biedrību «Orientēšanās klubs «Ziemeļkurzeme»». Sacensībām tika izmantota 2010. gadā ar novada domes atbalstu tapusī Kandavas sprinta karte (autors Aigars Vārna, «Ziemeļkurzeme»).
Par aizvadītās pirmdienas sacensību centru bija izraudzīta brīvdaba estrāde «Ozolāji». No nepilnu kilometru līdz pat vairāk nekā piecus kilometrus garās distances vijās pa visu Kandavu Abavas upes labajā krastā. Sportistiem tika piedāvāts visdažādākais apvidus – sākot ar taciņām un celiņiem, beidzot ar aizaugušām nogāzēm un pārpurvotiem brikšņiem.
Ja kausa pirmajā posmā vairāk piedalījās tukumnieki, tad otrajā savu toni noteica talsinieki. Un – tā kā otrais posms bija noteicošais, no desmit kausiem, deviņi aizceļoja tieši uz Talsu pusi. Pie viena kausa tika kandavniece Inese Vēciņa (S 40 grupā). Vēl ir jāuzteic zantenieka Imanta Garozas 3. vieta (V grupa).
Sacensību organizatori saka lielu paldies tiesnešiem – kontrolpunktu sargiem – K. Mīlenbaha vidusskolas 12. klases skolēniem! Jāpiebilst, ka jau pavasarī tika sagatavota K. Mīlenbaha vidusskolas un sporta halles apkārtnes orientēšanās karte, kuru plānots izmantot sporta stundās un vietējās sacensībās. Arī šo karti sagatavojis A. Vārna un iecerēts, ka nākamā gada pavasarī varētu notikt orientēšanās sporta pasākums Kandavas novada skolēniem «Iepazīsim orientēšanos!».Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. ome teica:

    Jauki!
    Prieks, ka var piedalīties visa vecuma ļaudis. Paldies organizatoriem!

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool