Marija, Marika, Marina

Kāpēc padara cilvēkus par izsmieklu?

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 8. aprīlis 18:14

Lai arī nu jau viss sniegs gandrīz nokusis, vēl pirms neilga laiks redzēju, kā vīri un sievas dauza mazākos gabalos ielu malās sastumtos sniega kalnus. Man tas šķita dīvaini – var taču kopt pilsētu pēc garās ziemas, kāpēc jādauza sniegs? Cilvēki gāja garām un gandrīz visi izteica pa piezīmei. Saprotu, ka tie, kas norīkoti tajos darbos, nav vainīgi – ko viņiem liek, to arī dara. Bet tad kāpēc atbildīgie iedod tādus darbus, lai visi pārējie šos cilvēkus apsmietu? Ja reiz viņiem iedotu normālu darbu, tad visi redzētu rezultātu un noteikti šo projektu atbalstītu. Kāpēc tā par cilvēkiem vajag smieties?

Atbildīgais darbinieks Pēteris Ūzuliņš, kura vadībā Tukumā strādā daļa bezdarbnieku, skaidroja – ja sniega kalnus, kas jau bija pārvērtušies par ledus kalniem, neaiztiktu un nesmalcinātu, tie nemaz tik ātri neatkustu un visu laiku ielas būtu slapjas; krātos putekļi un netīrumi: "Tieši tāpēc daudzviet sniegs ir pazudis, var satīrīt brauktuves un ietves. Nevienam jau netiek dots darbs ar domu, lai tikai kaut ko darītu vai lai kādu padarītu par apsmieklu…" Viņš arī aicināja iedzīvotājus ziņot domei, kurās vietās pilsētā būtu roka jāpieliek, jo pilnīgi iespējams, ka kāda vieta tiešam palikusi nesakopta.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Anonīms teica:

  ideja 100 latnieku programmai ir laba, bet žēl, ka līdzekļi un laiks tiek izniekots, jo tos darbus, kuriem viņiem liek darīt, patiešām ir apsmiekla vērti. Žel, ka netiek izdarītas paliekošas vērtības.

 2. Anonīms teica:

  Vai tad tāpēc, ka tiek izkliedēts ledus un sniegs, lai tas ātrāk izkustu, cilvēki kļūst par izsmieklu? Tad jau arī es esmu izsmiekla vērts, ka pie savas mājas, izmētāju sniega kalnus!
  Kāpēc tie cilvēki, kuri gāja garām izteica piezīmes? Visdrīzāk tie bija tie, kuri nekad neuzkopj tuvējo apkārtni, bet pievakarēs un agri no rītiem staidzina savus četrkājainos mīluļus, kuri atstāj prāvas čupas visās sētmalēs.
  Lai nāk man palīgā, ar darbiņu nodrošināšu.
  Šī nu gan nav tā reize, kad nosodīt Domi un 100-latniekus.

 3. Zoja Pieckāje teica:

  Tie kas smejas par cilvēkiem kas strādā visticamāk ir garīgi atpalikuši cilvēki vai pusdebīli jaunieši, kas nekad nav strādājuši un vienīgais ko māk ir rīt sēmuškas un piemēslot sētmalas!

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool