Piektdiena, 2019. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
Pēc 2005. gada janvāra vētras
Foto: no ntz arhīva

Brīdina par spēcīga vēja tuvošanos

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2013. gada 18. oktobris 13:59

Šodien Latvijā vērojams spēcīgs vējš, kas pēcpusdienā vietām var sasniegt vētras spēku. Ņemot vērā sinoptiķu brīdinājumus, a/s «Sadales tīkls» aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā, netuvoties elektroietaisēm, ja tās skāruši koki vai zari, vai zemē redzams norauts elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Iedzīvotājiem konstatējot elektroiekārtu bojājumu vai defektu par to ieteicams nekavējoties ziņot «Sadales tīkla» Klientu servisam pa diennakts bezmaksas tālruni 80200404. Lai operatīvi un sekmīgi novērstu bojājumu, zvanot iedzīvotāji aicināti nosaukt precīzu informāciju par bojājuma atrašanās vietu.

Rudens vētras ir paredzama dabas stihija, ar kuru uzņēmums rēķinās ik gadu. Svarīgi, ka ar katru gadu pieaug arī uzņēmuma gatavība tās sagaidīt un arvien ātrāk novērst izraisītās sekas – ir veikti gan preventīvi pasākumi, attīrot trases un uzlabojot gaisvadu elektrolīniju stāvokli, guldot kabeļus, u.c. pasākumi, kas atstāj pozitīvu iespaidu uz elektroapgādi kopumā, gan arī ievērojami sniegts atbalsts operatīvās darbības nodrošināšanai – transportam, tehniskajai sagatavotībai.

Lai saīsinātu neplānotu elektroenerģijas piegādes pārtraukumu ilgumu klientiem, tiek uzstādīta aparatūra, kas ļauj uzņēmuma dispečeriem operatīvi saņemt informāciju par bojājumiem tīklā – precīzas transformatoru punktu, apakšstaciju un pat balstu koordinātas. Savukārt viss operatīvo izbraukumu brigāžu transports ir aprīkots ar GPS navigācijas iekārtām, kas iekļauj šīs pašas koordinātas un pēc dispečeru sniegtās informācijas ļauj iespējami īsākajā laikā nokļūt bojājuma vietā un to novērst. Īpaši svarīgi tas ir rudens vētrām dabas stihiju gadījumos, kad elektrolīnijās var būt vairāki bojājumi.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.19 | 10:00

Dievkalpojums Kandavā 

2019.04.19 | 11:00

Krusta ceļš Kandavā 

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool