Agita Puķīte

Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēl Juri Šulcu

Šodien, 14. jūnijā, notika Tukuma novada domes sēde, kuru sasauca novada vēlēšanu komisija, lai informētu par vēlēšanu rezultātiem un aicinātu deputātus ievēlēt domes priekšsēdētāju. Pēc šīs sēdes notika arī ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija trīs jautājumi.

Šodien, 14. jūnijā, notika Tukuma novada domes sēde, kuru sasauca novada vēlēšanu komisija, lai informētu par vēlēšanu rezultātiem un aicinātu deputātus ievēlēt domes priekšsēdētāju. Pēc šīs sēdes notika arī ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija trīs jautājumi.

Tukuma novada domē ievēlēti 12 deputāti no partijas «Tukuma pilsētai un novadam»: Juris Šulcs, Modris Liepiņš, Aivars Volfs, Ludmila Reimate, Ēriks Lukmans, Normunds Rečs, Vladimirs Skuja, Indulis Zariņš, Dace Pole, Jānis Rosickis, Gunta Kalviņa, Agris Baumanis, divi no «Zaļo un Zemnieku savienības»: Arvīds Driķis un Dagnija Staķe, divi no «Vienotības»: Dace Lebeda un Juris Bogužs un viens no «Reformu partijas»: Agris Zvaigzneskalns.

Tukuma novada domē pirmoreiz ievēlēti N. Rečs, D. Pole, J. Rosickis, D. Staķe un A. Zvaigzneskalns, bet pirmo reizi par deputātiem ievēlēti N. Rečs un A. Zvaigzneskalns.

No deputātu vidus vienīgo – Jura Šulca – kandidatūru pašvaldības vadītājam amatam izvirzīja deputāts Aivars Volfs, norādot ne vien uz J. Šulca milzīgo pieredzi pašvaldības darbā, bet arī uz lielo iedzīvotāju atbalstu vēlēšanās. Balsojot ar īpaši sagatavotām vēlēšanu zīmēm, deputāti vienbalsīgi ievēlēja J. Šulcu par Tukuma novada domes priekšsēdētāju. Viņa vietnieku amatus, tāpat kā līdz šim, ieņems Ē. Lukmans un A. Volfs. Viņi bija vienīgie šo amatu kandidāti un saņēma vienbalsīgu pārējo deputātu atbalstu. Deputāti arī tika ievēlēti pastāvīgajās komitejās.

Uzreiz pēc Tukuma novada domes sēdes notika ārkārtas sēde, kurā deputāti atļāva pašvaldības izpilddirektoram Mārim Rudaus-Rudovskim ieņemt domes administrācijas vadītāja amatu – lai arī pašvaldības nolikumā tas paredzēts, secināts, ka iztrūkst domes lēmuma; tika noteiktas amatpersonu paraksta tiesības un apstiprināts Tukuma novada domes nolikums – pēc J. Šulca ierosinājuma to apstiprināja līdzšinējā redakcijā ar nosacījumu, ka turpmāko trīs mēnešu laikā tas būs atvērts deputātu un administrācijas ieteiktajiem labojumiem. Nākamā Tukuma novada domes sēde notiks 20. jūnijā 9.00.

Komentāri

 1. Cerams aizstaavees iedziivotaaju intereses, nevis ar uznjeemeeju lobeshanu nodarbosies!!!Pirms gadiem lobeeja lai perk boilerus, bet tagad lai mainaam tos nost!!!Kaada velna peec man vasaraa jamaksaa par chusku!???

 2. vai tad nesen ar lielu troksni un prēmiju Vladimiru Skuju neaizraidīja pensijā…? un tuk kak tuk atkal viss notiek….:)

  1. apskatoties komplektāciju, nemaz nav jābūt pareģim, lai pateiktu kas turpmākajos četros gados uzvarēs iepirkumu konkursos, kādi radinieki tiks amatos safīrēti un kurās kabatās saguls budžeta nauda.

   1. par veelu chiiksteet. pashi jau ieveeleejaam sho novada domi. skaidrs, ka nekas labs nav gaiodaams, tachu tagad vairs neko neizmainiit.

    1. Liekas, ka lielākā daļa, kuri vēlēja par šiem deputātiem, nemaz šo mājaslapu nelasa un nav spējīgi kādu komentāru uzrakstīt!
     Tie sēž parkā uz soliņiem un pašapmierināti smaida. Bet cietēji jau būs reāli domājošie.

 3. Tas jau nekas, ka šis kungs ir nonācis maisa pašā dibenā. No 17 tikai 13., bet arsim ar to pašu veco lemesi. Tas ir tik jautri, ja nebūtu tik bēdīgi.

 4. Liels lūgums pašvaldības vadītājam – beidzot nozāģēt lielo koku uz Kuldīgas ielas gājēju / riteņbraucēju pārejas, kurš liedz ieraudzīt tuvojošos vilcienu. Tajā, traģiskajā 17. jūnija nelaimes gadījumā sākumā no dzeltenās “čūskas” iznāca māte ar bērnu. Māte pēdējā brīdī pierāva sev klāt meitiņu, bet aiz viņu muguras izbraukušais riteņbraucējs nepaspēja apstāties… Vilciena vadītājs signalizēja savlaicīgi, jo no Lauktehnikas puses ieraudzīja riteņbraucēju, taču kas notiek Tukuma pusē viņš acīmredzot neredzēja… Pirms vairākiem gadiem tika iesniegts priekšlikums nozāģēt to koku, taču toreiz tika saņemta atbilde, ka koks atrodas 6 metru zonā no dzelzceļa sliedēm, par ko atbild LDz.

 5. Jā, Juri, ej un nozāģē to koku. Esi čalis vai neesi – nozāģē! Visus kokus nozāģē, kas traucē cilvēkiem pirms dzelzceļa pa labi un kreisi paskatīties, par mūzikas izslēgšanu austiņās nemaz nerunājot. Sargā visus neuzmanīgos nomirējus, jo viņi paši nespēj sevi pasargāt.

 6. Kukū – Koks nav vainīgs , cilvēks pats vainīgs- tas ka notika nelaime nav vainojams ne koks ne Šulcs . Sargā pats sevi un Dievs Tevi sargās. Tas ir dzelzceļš-par vilciena bremzēšanas ceļa garumu nestāstīšu, jo nebūs interesanti .
  Puisis esot klausījies mūziku ,,austiņās”, ja nemaldos , tad iepriekš notika līdzīgs NEgadījums.
  Uz to pusi eju bieži- ja uzmanīgi skatās , tad nelaime nevar notikt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *