Engurnieki uzvar valsts mācību olimpiādēs

2. martā kļuva zināms, ka valsts bioloģijas olimpiādē 3. vietu un bronzas medaļu ieguvis Engures vidusskolas 12. klases skolnieks Edgars Grinbergs.

2. martā kļuva zināms, ka valsts bioloģijas olimpiādē 3. vietu un bronzas medaļu ieguvis Engures vidusskolas 12. klases skolnieks Edgars Grinbergs.

Savukārt viņa skolas biedrs Jānis Bētiņš nule kā ieguvis izcilus rezultātus valsts vides projektu olimpiādē. Kā informēja Izglītības satura un eksaminācijas centra speciāliste Velga Kakse, kaut arī olimpiādes rezultāti vēl nav apstiprināti, taču J. Bētiņa sniegums bijis tik izcils, ka žūrija viņu jau virza dalībai starptautiskajā vides projektu olimpiādē, kas maija beigās notiks Turcijā: "J. Bētiņš ļoti labi apguvis prezentācijas prasmi un par savu darbu stāstīja ar lielu aizrautību."
Skolotāja Inese Vīksniņa stāstīja, ka olimpiādē Jānis piedalījies ar pētniecisko darbu, kas izstrādāts vairākus gadus un kurā salīdzinājis melno stārķu un peļu klijānu biotopu. Tajā apkopoti putnu novērojumi Tukuma un Talsu rajonā.
I. Vīksniņa arī stāstīja, ka bioloģijas olimpiādes laureāts E. Grinbergs ir to sešu labāko skolēnu vidū, kas maija sākumā uzaicināti piedalīties Baltijas valstu bioloģijas olimpiādē Viļņā.

Komentāri

  1. Un,kur tad lielās pilsētas skolas( Raiņi, 2. vidusskola)…vai tur neviens skolotājs nav spējīgs kvalitatīvi darīt savu darbu???
    malacis,skolotāja Inese Vīksniņa,ka spēj panākt tik labus rezultātus!!!!

  2. Prieks par bijusho skolu un skolotaaju Inesi Viiksninju. Noveelu savai skolai un taas skoltaajiem taa turpinaat, shie rezultaati lai labs stimuls!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *