Inese Valtenberga

Par Kandavas pašvaldības policijas priekšnieku apstiprina Rihardu Zariņu

Piektdien, 4. aprīlī, tika sasaukta Kandavas novada domes ārkārtas sēde, lai novada Pašvaldības policijas priekšnieka amatā apstiprinātu Rihardu Zariņu, kurš februārī domes izsludinātajā konkursā tika atzīts par šim amatam atbilstošāko kandidatūru.

Piektdien, 4. aprīlī, tika sasaukta Kandavas novada domes ārkārtas sēde, lai novada Pašvaldības policijas priekšnieka amatā apstiprinātu Rihardu Zariņu, kurš februārī domes izsludinātajā konkursā tika atzīts par šim amatam atbilstošāko kandidatūru. Lai amatpersona stātos amatā, nepieciešams LR Iekšlietu ministrijas rakstveida saskaņojums, kurš 2. aprīlī domē arī saņemts. Pamatojoties uz to, domes priekšsēdētājs rosināja ārkārtas sēdi.

Trīspadsmit deputātiem klātesot (nepiedalījās Inga Priede un Ivars Ozols), tika pieņemts vienbalsīgs lēmums – R. Zariņu Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieka amatā iecelt no 7. aprīļa. „Prieks, ka varēšu būt noderīgs Kandavai, novadam un tā cilvēkiem ar savām zināšanām un profesionālo pieredzi. Kandavas iedzimtais neesmu, bet te dzīvoju. Visu savu darba mūžu esmu saistījis ar Iekšlietu ministrijas struktūru, konkrēti Valsts pociju, kur nostrādāju 27 gadus. Pieredze jautājumos, kas saistās ar sabiedriskās kārtības nodrošināšanu, kas ir pamattēma un virzība pašvaldības policijas darba struktūrā, man ir, tāpat esmu vadījis lielus un mazus kolektīvus. Policijas darba specifika man ir labi zināma. Ja mani apstiprināsiet, es jūsu uzticību nepievilšu!” iepazīstoties sacīja R. Zariņš.

Komentāri

  1. Veiksmi jaunajā darbā, Zariņa kungs! Ieviesiet novadā kārtību, bet, ja kādiem tas nepatiks, tad atcerieties, ka latviešiem ir tāds zīmīgs datums 15. maijs.

  2. Lai veicas apvienot varonīgo cīņu pret Kandavas novada valdošās šķiras politiskajiem pretiniekiem ar ne mazāk varonīgo darbību, atgaiņājot no novada skolām dažādus negantniekus un skolas telpās nakts melnumā nogrūsties gribētājus.

  3. jautri! Viens komentētājs pierakstījis vai visu lapu. mani sasmīdināja jaunā priekšnieka teiktais ” Ja mani apstiprināsiet, es jūsu uzticību nepievilšu!” Kāpēc tad tu tā pied… tukumniekus, ka nodzēri tāāādu amatu

    1. Diemžēl 🙂 Jūs esat nepareizi informēts, amats netika nodzerts, bet gan cilvēks devās pelnītā atpūtā. Jo Pensija bija lielāka nekā darba alga. Jo tajā laikā lielākai tiesai LV strādājošajiem valsts struktūrā tika samazinātas algas.

  4. tad jau labak redzu so viru par musu policistu neka tos kas knapi beigusi 9 klasi uzvilkusi usplecus un tagad brauka trafereta masina un kliedz tu man pari nodariji, tagat es tev atriebsos 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *