Lielā Talka Kandavas novadā

Šodien, Lielās Talkas dienā tika posts un spodrināts arī Kandavas novads.

Šodien, Lielās Talkas dienā tika posts un spodrināts arī Kandavas novads.

Tika paveikts daudz: no vecajām lapām attīrītas plašas teritorijas, savākti bezatbildīgu roku izmestie gruži ceļmalās, sapostas ielas, laukumi, daudzdzīvokļu māju apkārtnes un lauku viensētas, iestādīti kociņi.
Sandra Bērziņa, Lielās Talkas koordinatore novadā atzina, ka savākto atkritumu apmēru novadā kopumā vēl pāragri prognozēt, bet skaidrs ir viens, talcinieku vēlme post un tīrīt nav mazumā gājusi, bet savākto atkritumu daudzums, ik gadu kļūst mazāks. Tātad sabiedrības atbildība par vidi, kurā dzīvojam, pamazām, bet tomēr pieaug.

Komentāri

 1. Visa valsts dzied vievu meldiņu: Kļūst tīrāks, nākam pie prāta

  Taču vēl pēc talkas Abavas krasts pie pienotavas – plastmasas pudeles. Un tā tad tā taka – aiz iekoptā un jaunizveidotā celiņa uz Valteriem. Iekopto daļu sētnieki novāc, bet tālāk gar lazdām – mēslaine! Jaunieši te atstāj visas drazas, bet ziemā uz sniega izčurā sirsniņas… Tādi mīļi un netīrīgi.Kāpēc tehnikums nevarētu r e g u l ā r i palūgt audzēkņiem mēslus novākt?

 2. Tiešām tehnikumieši varētu savas skolas apkārtni kārtīgu uzturēt.Tik daudz kursu tehnikumā,katram savu sektoru tīrīt! Cik zināms,citas skolas savu apkārtni sapoš regulāri!

 3. Lielākā audzēkņu daļa izmanto šo taku. Pie vecā pagraba gan pīpētava, gan dzertuve, gan čurātava.
  Par pašu tuvējo tehnikuma apkārtni jau ar sirdi un dvēseli rūpējas Dzintars. Tikai patreizējie renovācijas darbi bojā koptēlu.
  Kur tik liels skaits jauniešu, tur nebūtu problēmas reizi mēnesi iziet arī tuvējās takas un ātri vien savākt, ja paši mēslo.
  Pašvald’bas policijai derētu iepazīties ar stundu sarakstu.: netērēt degvielu stundu laikā, bet pavērot, kādi ralliji notiek starpbrīžos un pēc stundām T’ja….

 4. Kaut kā nav dzirdēts, ka vidusskola tīrītu Skolas ielu, kur bērni iet pīpēt! Starp citu minētā taciņa atrodas pilsētas teritorijā. Lai katrs uztur kārtībā SAVU teritoriju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *