Liena Trēde

Kandavas policija atskaitās par aizvadītajiem 9 mēnešiem

Detalizētu informāciju Kandavas novada domei par Kandavas novada Pašvaldības policijas (PP) paveikto šī gada deviņos mēnešos bija sagatavojusi Kandavas PP priekšniece Ailona Dārzniece.

Detalizētu informāciju Kandavas novada domei par Kandavas novada Pašvaldības policijas (PP) paveikto šī gada deviņos mēnešos bija sagatavojusi Kandavas PP priekšniece Ailona Dārzniece. Informācija liecina – kārtības nodrošināšanas darbam novadā raksturīga pozitīva virzība.

PP darbinieki saņēmuši un izskatījuši 839 izsaukumus, kas salīdzinot ir tikpat daudz kā iepriekšējā gadā. “Mūsu primārais mērķis nav sodīt, bet iedzīvotājiem izskaidrot likumu un domes saistošo noteikumu būtību,” uzsver A. Dārzniece, atklājot, ka reģistrēti 139 aizrādījumi un sastādīti 145 dažāda rakstura administratīvo pārkāpumu (AP) protokoli. Visvairāk – 45 – par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā.

Kandavas pašvaldības policisti bijuši ievērojams atbalsts valsts policijai, tāpat finansu izlietojums atbilst plānotajam un policijā izmanto jaunās tehnoloģijas.

Sarunu ar Kandavas PP priekšnieci Ailonu Dārznieci lasiet šodienas, 30. oktobra, laikrakstā.

Komentāri

  1. Pēc Valsts policijas mājas lapā sniegtās informācijas visā valstī meklēšanā esošo personu skaita, par noziegumu izdarīšanu, tiek meklētas ap 346 personām. Tad Kandavas pašvaldības policija ir aizturējusi ap 18 procentu meklējamo personu ???:P

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *