policija

Reibumā un pretojas likumsargiem

Laikā 8. līdz 12. janvārim Rietumzemgales policijas iecirknī ir reģistrēti 46 notikumi, uzsākti 28 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 1 par iespējamu narkotiku lietošanu, 3 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai un 1 par nepatiesu izsaukumu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

Zvejnieksvētki svinēti ar alkoholu un kautiņiem

No 7. līdz 10. jūlijam reģistrēti 69 notikumi, uzsākti 70 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par velosipēda vadīšanu reibumā un 2 par amatpersonas prasību nepildīšanu, kā arī 3 par sīko huligānismu un 2 par to, ka nepilngadīgie ir lietojuši alkoholu. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 3 personas.

Ziņo par labāko policistu Zemgalē!

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde aicina iedzīvotājus pieteikt policijas darbinieku, kurš sakarā ar Valsts policijas 94. gadadienu ir cienīgs saņemt apbalvojumu kā labākais policists Zemgales reģionā.

Tukumā zog zeltlietas, Kandavā – Latvijas karogu

9. novembrī 22.30 Tukumā, Degoles ielā, no dzīvokļa nozagta zelta ķēdīte Ls 800 vērtībā (par zādzību uzsākts kriminālprocess), savukārt Lāčplēša dienā, 11. novembrī, laikā no 10.30 līdz 16.30 Kandavā, Tirgus laukumā, nenoskaidrotos apstākļos no ēkas fasādes pazudis Latvijas Republikas karogs…

Policija sāk ikgadējo akciju «Esi redzams!»

No šodienas, 5. novembra, Valsts policija uzsāk ikgadējo akciju «Esi redzams», kuras mērķis ir izglītot, skaidrot un aicināt ikvienu satiksmes dalībnieku diennakts tumšajā laikā pārvietoties ar gaismu atstarojošiem elementiem (atstarotājiem, vestēm, lukturīšiem), lai mazinātu riskus iekļūt ceļu satiksmes negadījumos. Policija aicinās īpaši domāt par savu un līdzcilvēku drošību uz ceļa un akcentēs gaismu atstarojošu elementu izmantošanas būtiskumu ikvienam satiksmes dalībniekam.

Pūrē auto nāvējoši traumē velosipēdistu

Valsts policija informē, ka vakar, 1. novembrī ap 16.10 Tukuma novada Pūres pagastā 1969. gadā dzimis vīrietis, vadot kravas furgonu MERCEDES BENZ, ar auto spoguli aizķēra kādu velosipēdistu – 1954. gadā dzimušu vīrieti –, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira.