Zvejnieksvētki svinēti ar alkoholu un kautiņiem

No 7. līdz 10. jūlijam reģistrēti 69 notikumi, uzsākti 70 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par velosipēda vadīšanu reibumā un 2 par amatpersonas prasību nepildīšanu, kā arī 3 par sīko huligānismu un 2 par to, ka nepilngadīgie ir lietojuši alkoholu. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 3 personas.

Zog visu, kas nav piesiets

Kā liecina sākotnējā informācija, 7. jūlijā Tukumā no kādas dārza mājas tika nozagta ķerra, bremžu diski un astoņas automašīnu riepas ar diskiem. Nodarīts materiālais zaudējums 600 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Cietušas mazgadīgas elektromopēda braucējas

Kā liecina sākotnējā informācija, 7. jūlijā Tukuma novada Engures pagastā notika automašīnas «Toyota Auris» sadursme ar elektromopēdu, kuru vadīja 2013. gadā dzimusi meitene. Negadījumā traumas guva elektromopēda vadītāja un pasažiere – arī 2013. gadā dzimusi meitene. Abas mazgadīgās nogādātas ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nomirst pie stūres

Kā liecina sākotnējā informācija, 7. jūlijā Tukuma novada Džūkstes pagastā automašīnas «Ford Scorpio» vadītājam braukšanas laikā radās veselības problēmas, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas. Kad notikuma vietā ieradās mediķi, viņi konstatēja autovadītāja nāvi.

Nedaudz, bet tomēr iereibis un – pie stūres

Kā liecina sākotnējā informācija, 8. jūlijā Tukumā vīrietis vadīja velosipēdu pa Raudas ielu, būdams 0,79 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods – 40 eiro.

Traumas guvusi motociklista pasažiere

Kā liecina sākotnējā informācija, 9. jūlijā Tukuma novada Kandavas pagastā vīrietis vadīja motociklu «KTM 1290 Super Adventure» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, proti, slidenu ceļu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva motocikla pasažiere, kura tika nogādāta ārstniecības iestādē. Vadītājs guva vieglus miesas bojājumus un no hospitalizācijas atteicās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Jau atkal – iereibis velobraucējs!

Kā liecina sākotnējā informācija, 9. jūlijā Pūrē vīrietis Kastaņu alejas un Abavas ielas krustojumā vadīja velosipēdu, būdams 1,22 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods – 120 eiro.

Kaut aizliegts, bet brauc

Kā liecina sākotnējā informācija, 9. jūlijā Tukuma novada Engures pagastā 2001. gadā dzimis jaunietis, kuram ir spēkā tiesas piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību liegums, vadīja automašīnu «BMW 525». Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 Pārsvinējušies Zvejnieksvētkus

  1. jūlijā 4.10 konstatēts, ka Lapmežciema pagastā divi nepilngadīgie – 17-gadīgs puisis un 16-gadīga meitene – ir pamatīgi iereibuši (puisim 1,53, meitenei – 2,05 promiles). Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Kad nāras un Neptūns nobūruši…

  1. jūlijā 5.05 konstatēts, ka Lapmežciemā kāds vīrietis traucē sabiedrisko kārtību, pārkāpjot vispārpieņemtās normas un traucējot citu personu mieru, kā arī apdraudot citu personu drošību (viņš sitis citam vīrietim!). Pārkāpējs aizturēts un pret viņu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

5.05 Lapmežciema pagasta Sporta laukumā vīrietis atradās publiskā vietā tādā reibumā, kas traucē sabiedrisko kārtību un drošību – gulēja uz sporta laukuma soliņu, nespēja patstāvīgi pārvietoties, bija slapjām un netīrām biksēm (urīns un fekālijas). Persona tika nogādāta dzīvesvietā un nodota radiniekiem. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

05.20 Lapmežciema pagastā vīrietis vairākkārtīgi nepakļāvās Valsts policijas vecākā inspektora likumīgajām prasībām pārtraukt konfliktu ar citi personu. Pārkāpējs neņēma vērā policista teikto un atkārtoti uzbruka citai personai. Pret pārkāpēju tika pielietoti speciālie cīņas paņēmieni un roku dzelži, vīrietis aizturēts un pret viņu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

05.39 Lapmežciema pagasta Sporta laukumā vīrietis kā aizturētais administratīvā pārkāpuma procesā nepakļāvās policista likumīgajai prasībai – izkāpa no dienesta transportlīdzekļa un bēga. Persona aizturēta un pret viņu uzsākts administratīvā pārkāpuma process par nepakļaušanos amatpersonas prasībai.

 

No 8. jūlija 6.30 līdz 11. jūlija 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, desmit uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

Izvāri pusdienas un tad ej pagulēties!

Ugunsdzēsēji glābēji katru dienu saņem izsaukumus, kuros iedzīvotāji ziņo par sadūmojumu kāpņutelpā vai dūmiem dzīvojamās ēkas logā. Visbiežāk,     piededzis ēdiens, bet mājās neviena nav vai arī mājinieki ir iemiguši. VUGD atgādina, ka, gatavojot ēdienu, nedrīkst kaut uz īsu brīdi atstāt mājokli vai aiziet atpūsties, jo, piedegot ēdienam, rodas spēcīgs sadūmojums, kas apdraud apkārtējo veselību, un karstums, kā rezultātā var aizdegties apkārt plītij esošie priekšmeti!

Tika galā ātri

  1. jūlijā 11.34 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur dega pirts jumta konstrukcijas 1m² platībā. 12.12 darbi notikuma vietā tika pabeigti.
  2. jūlijā Tukuma novada Engures pagastā, kur dega sausā zāle 10m² platībā. Agrā svētdienas rītā VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Engures pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Bet cilvēks no automašīnas bija izkļuvis saviem spēkiem.

 

Komentāri

  1. 5.05 Lapmežciema pagasta Sporta laukumā vīrietis atradās publiskā vietā tādā reibumā, kas traucē sabiedrisko kārtību un drošību – gulēja uz sporta laukuma soliņu, nespēja patstāvīgi pārvietoties, bija slapjām un netīrām biksēm (urīns un fekālijas). Persona tika nogādāta dzīvesvietā un nodota radiniekiem. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process. L39 Tas gadījumā nebiji tu?

      1. Pats arī uzrakstīji kriminālhroniku, vai ne! Jo, ja to būtu rakstījis žurnālists, tik daudz kļūdu būtu necieņa pret lasītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *