Attēlam ir ilustratīva nozīme

Reibumā un pretojas likumsargiem

Laikā 8. līdz 12. janvārim Rietumzemgales policijas iecirknī ir reģistrēti 46 notikumi, uzsākti 28 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 1 par iespējamu narkotiku lietošanu, 3 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai un 1 par nepatiesu izsaukumu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

Grib nozagt vīniņu, bet…

  1. janvāra vakarā tika saņemts izsaukums uz tirdzniecības vietu Tukumā, Pasta ielā, kur aizdomās par vīna pudeles zādzību apsardzes darbinieki bija aizturējuši vīrieti. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka iespējamam vainīgajam vīrietim kabatā ir šķiltavas. Ņemot vērā, ka šādi priekšmeti nedrīkst atrasties pagaidu aizturēšanas telpā konvojēšanas laikā, vīrietis tika aicināts ievietot šķiltavas maisā. Vīrietis nereaģēja uz policijas darbinieki likumīgajām prasībām, turklāt centās kabatā ielikt arī minēto alkohola pudeli. Rezultātā tika pielietots fizisks spēks, lai izņemtu šķiltavas un pudeli.

Saistībā ar notikušo uzsākts administratīvais process pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, 4. punkta. Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu vai amatpersonas darbības traucēšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz simt četrdesmit naudas soda vienībām.

Reibumā izsauc policiju

  1. janvārī pulksten 01.10 Valsts policijas likumsargi saņēma izsaukumu uz kādu mājokli Tukuma novadā, Jaunpils pagastā saistībā ar mobilā telefona zādzību. Ierodoties notikuma vietā, tika sastapts izsaucējs, kurš paskaidroja, ka kāds no šī nama iemītniekiem ir nozadzis viņa mobilo telefonu. Pēc tam izsaucējs pārbaudīja sava drauga somu, konstatējot, ka viņa telefons atrodas tur. Policijas darbinieki ieguva informāciju, ka šis vīrietis telefonu ielicis somā, lai iereibušais telefona īpašnieks to nepazaudē.

Pēc tam izsaucējs sāka draudēt un nepakļāvās Valsts policijas darbinieku likumīgajām prasībām neizdarīt administratīvo pārkāpumu (fiziski neizrēķināties ar blakus esošo personu), taču…tomēr iesita otrai personai. Policijas darbinieki pieņēma lēmumu vīrietim uzlikt roku dzelžus un ievietot viņui pagaidu aizturēšanas telpā ar mērķi nogādāt mājās.

Saistībā ar notikušo pret personu uzsākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi: par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu vai amatpersonas darbības traucēšanu; par policijas nepamatotu izsaukšanu un par sīko huligānismu.

Policija atgādina, ka par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, robežsardzes vai Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta nepamatotu izsaukšanu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no septiņām līdz divdesmit astoņām naudas soda vienībām.

Ziņas sniedza Valsts policija

 

 

Komentāri

  1. Vakar L39 lielījās, ka atskanot trauksmes signalizācijai, šis piebāzīšot pilnas kabatas ar šmigu.
    Kā izrādījās prieki bija īsi un šo sašņorēja.

  2. nav kāds rotšildmēslu provokātōrs-zīdfašisteļu smirdoņa? Pec frizuras gan atgādina šaha IM Matveju Gaļčenko no Somijas…

  3. I’ve been absent for some time, but now I remember why I used to love this blog. Thanks, I will try and check back more often. How frequently you update your site?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *